Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+32
x_deya
Cerberus
camyp
andrra
monica80
krysy
floris
magdalena
c3cili@
pussycat
mihaela popa
cebogd
Adelia
momo
tynaro
dyp
nada2003
sorinp
Laura
duduta
suzana
DATY
buba
Scarlett
Shaky
Danny
ciuci
ramonik
madalina4life
vasyy
laura80a
sandrina
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Urmatorul
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 2:02 pm

mie azi chiar mia pus capac aceasta emisiune prea mult se axeaza discutiile pe lacramioara nu cred ca o sa mai ma uit de acuma o sa astept deznodamantul
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 2:20 pm

Cerberus a scris:
ce ma bucur ca se pare ca lacrima si cristi se vor impaca :)super materialele date cu ei astazi

Nu stiu ce materiale ai vazut tu si sunt tare curioasa ce intelegi cand vezi ce ne da kanal-ul. Eu nu vad nimic frumos, asa cum spui tu, nimic care sa arate dragoste. Vad insa cum Cristi o repede si o ia in ras, cum Lacramioara se gudura pe langa el si se miorlaie, incercand sa capete raspuns. Sleep
Tu cand iubesti asa te porti, ca si Cristi? Sau ca Lacramioara? Nu vreau sa te jignesc, dar ma gandesc ca, pentru a-i intelege pe ceilalti, cautam mereu asemanari cu noi insine.
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 2:25 pm

Cerberus nu`s rautacioasa ..si eu am 21 de ani stiu ce inseamna sa iubesti...dar crede`ma ca ce ne arata noua lacramioara nu este iubire..este obsesie ...ea nu stie sa piarda ...nu zic ca si cristi nu mai simte nimik...daca s`au iubit asa mult iubirea nu trece mai ramane ceva acolo..dar nu mai vrea sa fie cu ea ..iar lacrima nu intzelege asta ..itzi placea ce crizata era cum i`a aruncat piesele in fatza ?
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 2:26 pm

nu ma port asha ca ei ,dar oricum asta e doar de suprafata veti vedea ca iubirea adevarata va triumfa si sambata vom avea parte de nunta celor doi
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 2:32 pm

Pai, da, sambata, impulsionati de marele premiu, isi vor da seama ca de fapt se iubesc si se vor lua. Dar fara premiu? Nu fara emisiune (ca tot spuneai ca in doi ani nu au avut ocazii si ca li le-a oferit acest show), fara premiu. cyclops


Ultima editare efectuata de catre in Mar Iun 26, 2007 2:34 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 2:33 pm

eu cred ca si chiar daca nu ar fi premiul ar face acest lucru
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 2:42 pm

Taaa Sleep aaare plicticoasa emisiunea de azi! Probabil ca asa va fi toata saptamana asta din urma, ca doar ce sa mai faca? A ramas cine a ramas, si-au cam primit banii, ce au aia le ramane, asta a fost.
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 2:54 pm

Cerberus esti prea sigur ca ei se casatoresc..nu cumva lucrezi pe la knald si stii? ma gandesc ca poate finalul e deja inregistrat de la inceputul emisiunii...asa cum zicea cineva pe alt forum...Smile)daca se vor casatori fi sigur ca nu iubirea v`a triumfa ..ci premiul...si`l impar si apoi fiecare isi vede de ale lui ...
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 4:08 pm

eu nu am vazut emisiunea de azi..Sad .. ce s-a intamplat...?eu am inteles ca a fost un material in care ii spunea cristi ca nu o mai iubeste pe lacrima..este adevarat?ce s-a intamplat azi?
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 4:24 pm

krysy nu lucreez acolo Smile

andreea20 a fost foarte frumoasa emisiunea la inceput i-au dat un buchet de flori lui Maria din partea sotului ca azi e ziua ei si ieri au aniveversat 32 de ani de cand sunt casatoriti(cei de la kanal d i-au lasat ieri impreuna circa 2 ore dupa cum a spus ea).Pe urma au fost cateva materiale interesante cu harjoneli intre Lacrima si Cristi,a mai fost unul cu harjoneli intre Razvan si Liliana astia doi cred ca vor zice da numai pentru premiu si cu Bunica cand a barfit-o pe Monica cu Maria,si o discutie nu prea amikala intre Dragos si Mihaela ca de obiecei cand sa cearta cand se impac Smile
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 4:31 pm

ms mult Very Happy :*...dar este adevarat ca i-a spus cristi lacramioarei ca nu o mai iubeste...?ea ce a zis? Sad
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 4:39 pm

I-a zis ceva de genul "daca te iubeam, ce mama de bataie iti luai"...
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 4:43 pm

Smile)) ... ce sa zica si el...
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 7:11 pm

O fi vrut sa spuna ca daca o iubea, i-ar fi pasat mai mult de relatia lor si ar fi incercat mai demult s-o resusciteze. Cine mai stie..
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:18 pm

ce radea gabriela ca o perversa cand a dat proasta aia telefon la ora 19... nici sa vb nu stia...siu zicea sa iasa lacrima nora saptamanii..cred ca in gandul ei zicea lasa ca stim noi deja a iesit demult fraierilor...Smile)
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:57 pm

Dar mi s-a parut mie sau nu au mai intrat in direct cu casa asta seara? Am lipsit eu tocmai atunci?
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:57 pm

Pana la urma toti au jucat teatru...a fost un concurs...unde era vb de f.multi bani...si au jucat fiecare pentru ei...
Imi pare foarte rau ca au plecat din casa d-na Elena cu Dragos:(
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:59 pm

nici eu nu am observat acest lucru ,ceeea ce am observat a fost ca iar a dat materialul ala foarte mare cu lacrima si cristi si au comentat mult pe tema lui si dupa materialul cu razvan si lili apropae nu le-a lasat delok pe fete sa comenteze
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 9:59 pm

Parca nici eu nu am vazut daca au intrat in direct cu cei din casa...
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:00 pm

andreea20 a scris:
Pana la urma toti au jucat teatru...a fost un concurs...unde era vb de f.multi bani...si au jucat fiecare pentru ei...
Imi pare foarte rau ca au plecat din casa d-na Elena cu Dragos:(

stai linistita ca si ei au jucat teatru mai ales Dragos
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:03 pm

E amuzant cum Elena si Bunica nici nu se pot stapani cand se enerveaza - nici una nu si-a pus baiatul inainte cand au fost suparate din cauza fetelor. Elena se plangea ca Lacrima a batjocorit-o pe ea (nu ca n-ar fi asa, dar prea insista si uita de Dragos, daca tot zicea ca era asa indragostit trebuia sa sufere intai pt el), iar Bunica azi zicea ca i-ar fi parut rau sa iasa din cauza banilor, ca tot i-a strans, nu a zis intai ca ar fi pierdut sansa Ionut si Mihaela.
Iar pe Dragos cine il crede ca s-a lasat prostit chiar asa? Pare totusi baiat "de lume". Basketball

apropo de Bunica si de prefacatoriile ei - zice ca ii da bani Mihaelei fara sa ceara nimic in schimb, ca asa e ea, buna la suflet si le iubeste pe toate, dar cum ramane cu fetele carora le reproseaza acum ca le-a gatit cu toata dragostea si neconditionat? A! doar cu o mica conditie - sa o lase pe ea castige cu nepotul ei....... Twisted Evil


Ultima editare efectuata de catre in Mar Iun 26, 2007 10:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:07 pm

parca a zis o data bunica ca ?i pare rau si de dragostea dintre cei doi
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:09 pm

Da, dupa ce a fost "apostrofata" de Gabriela....
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:09 pm

nu am spus ca nu au jucat teatru..cum am mai spus...a fost un concurs pe bani grei...dar imi placea de ei Very Happy..sunt constanteni de-ai mei;)))

L.E. Bunica ii ofera bani ..ca dupa ce se desparte de ionut sa o barfeasca pe mihaela si sa ii scoata ochii ca i-a dat bani si a facut si a dres...
Pacat ca la varsta sa se comporta asa...
Mi-am schimbat parerea complet si despre dansa
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 10:13 pm

Majoritatea cand oferim ceva asteptam cat de putin indarat, sa fim sinceri. Degeaba joaca Bunica pe Maica Tereza ca nu e nici pe departe..


Ultima editare efectuata de catre in Mar Iun 26, 2007 10:15 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 32 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 32 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: