Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+32
x_deya
Cerberus
camyp
andrra
monica80
krysy
floris
magdalena
c3cili@
pussycat
mihaela popa
cebogd
Adelia
momo
tynaro
dyp
nada2003
sorinp
Laura
duduta
suzana
DATY
buba
Scarlett
Shaky
Danny
ciuci
ramonik
madalina4life
vasyy
laura80a
sandrina
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42
AutorMesaj
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeSam Iul 07, 2007 8:27 pm

Bine mai Bris ( vorba Gabrielei) acum la spartul targului ? oricum bine ai venit si mai bine mai tarziu decat niciodata. Voi intra pe bloog dar acum privesc finala NPM chiar daca am aflat rezultatul ,sa vedem cu a decurs... Embarassed


L,E.eiii, am vazut si "marea finala" nu asa cum am fi dorit noi sa se termine si din acest fapt ,unii considera ca emis. a fost un esc total ; eu nu cred asta ca daca nu s-a terminat ca o telenovela din care deducem din primele episoade finalul , inseamna ca e un esec;in orice caz as vrea sa felicit pe toti concurentii care au rezistat pana la acest final , putea sa fie si mai rau ptr ei avand in vedere presiunile la care au fost supusi din toate pdv.
si ganditi-va : oare noi cum ne-am fi descurcat in locul lor , mai ales ca fiecare avem un trcut ,unii mai multumiti altii mai putin multumiti de el... Exclamation Exclamation
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeDum Iul 08, 2007 2:21 pm

nu am apucat sa vad emisiunea:(...s-a intamplat asa cum am scris?Very Happy
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeMar Iul 10, 2007 10:10 am

Sad se pare ca lumea nu scrie delok pe aici ,asta e Smile
Punctul meu de vedere cu ceea ce sa intamplat in ultima saptamana la NPM nu este una prea plakuta asha ca mai bine nu o spun,ca o concluzie a mea acest show a fost o pierdere de timp vizionarea lui fiind un spectactol de joasa calitate in care turcaleti ne-au prostit cum au vrut ei Smile
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeMar Iul 10, 2007 10:55 am

nu scrie lumea pt ca nu mai stie adresa ..si azi a intrebat cineva pe port .ro care este noua adresa a site`ului administrat de tine si am dat eu adresa ...mai bine nu o schimbai pana nu se termina emisiunea ..Razz
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeMar Iul 10, 2007 2:00 pm

eu am intrat cu un alt nick si am lasat un mesaj cu noua adresa de aici:)
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeMar Iul 10, 2007 4:48 pm

krysy a scris:
nu scrie lumea pt ca nu mai stie adresa ..si azi a intrebat cineva pe port .ro care este noua adresa a site`ului administrat de tine si am dat eu adresa ...mai bine nu o schimbai pana nu se termina emisiunea ..Razz
mea culpa am cam gresit la faza asta Smile sorry Very Happy ,eu in ultimul timp nu prea am mai avut timp de forumuri cap putin timp dar asta e Smile
La ce e concluzie ati ajuns pana la urma in legatura cu acest concurs??
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeMar Iul 10, 2007 7:25 pm

Danny a scris:
krysy a scris:
nu scrie lumea pt ca nu mai stie adresa ..si azi a intrebat cineva pe port .ro care este noua adresa a site`ului administrat de tine si am dat eu adresa ...mai bine nu o schimbai pana nu se termina emisiunea ..Razz
mea culpa am cam gresit la faza asta Smile sorry Very Happy ,eu in ultimul timp nu prea am mai avut timp de forumuri cap putin timp dar asta e Smile
La ce e concluzie ati ajuns pana la urma in legatura cu acest concurs??


nu este vina ta danny ca ai schimbat adresa,este f.bine,tinand cont ca nici macar atunci cand stiau adresa nu intrau...danny s-a gandit ca alta structura si alt nume ar prinde mai bine................Smile




cat despre concluzia la care am ajuns eu...prefer sa numai discut...oricum imi pare rau ca am urmarit acest concurs cu atata interes,pt.ca s-a dovedit a fi o mare tzeapa pt.noi.....cum am mai spus...
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeMar Iul 10, 2007 8:03 pm

Pai ce sa mai comentam????? concursul s-a terminat , acum asteptam " un nou inceput" . Nu-mi pare rau ca am urmarit emisiunea, nici nu am avut niste asteptari extraordinare . Pe bietii concurenti i-am "tocat" de cred ca nu mai e particica din ei neatinsa. Hai sa luam totul ca atare , poate ne-am implicat prea mult in acest concurs.
Ne intalnim la nunta si vom mai comenta, toalete, darul nuntasilor , meniul , etc,etc. Wink
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeMar Iul 10, 2007 8:35 pm

da...daca vom avea acces la informatii despre nunta Very Happy
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 10:17 am

Eu cred ca Razvan si Cristi sunt intr-o continua disputa a orgoliilor, fiecare dintre ei a refuzat premiul si din orgoliu pe langa alte motive obiective poate. Oare cat va mai dura ? cred ca o data cu sfarsitul sfarsitului emisiunii , isi vor vedea fiecare de ale lor. bounce
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 9:51 pm

www.trilulilu.ro
Poze de la nunta Mihaelei cu Ionut( nu o vad pe d-na Felicia, Bris , Dragos.....)
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 10:18 pm

am si eu pozele in calculator...sunt 33....dk le vreti imi spuneti si va dau id-ul...era si bris ...eu il am intr-o poza se vede putin dar este...
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 9:51 pm

O nunta draguta, dar nu " ca-n povesti " cum se anunta; oare furtuna le-a stricat planurile ?Detasat Lacramioara a fost vedeta serii , sper ca s-au distrat bine . Oricum noi am vazut doar cateva secvente, cele mai semnificative la o nunta.Am observat ca a lipsit Alexandra . Le doresc - casa de piatra - si sper sa mai auzim de ei.
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 9:52 pm

da...eu nu am fost atat de incantata..nu este ceea ce m-am asteptat sa vad...si eu le doresc -casa de piatra
dar..cred ca se putea mult mai bine de atat...dar dc sa se complice canalistii?Smile))
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 1:34 am

eu nu am vazut nunta ,dar dupa ce am citit despre ea nu am ratat mare lucru Very Happy ,oricum felicitari tuturor concurentilor care au participat si mult succes in viatza tuturor ,sa-si indeplineasca fiecare telul spre care tinde
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 9:36 am

nu am mai postat de ceva timp pe aici dar ce sa va spun Cristi ma dezamagit rau de tot nu inteleg cum a putut-o jigni in felul aceasta pe Lacrima,oricum ea pentru noi este si va fi mereu castigatoare
LUV Lacrima
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 10:01 am

abia acum am regasit forumil ca nu-s deloc un as al calcuratorului...credeam ca nu mai exista si atat dar tare mi-a mai lipsit...ma vad nevoita sa recunosc cs m-a lasat masca dl cristi cand a jignit-o pe4 lacrima desi o cam merita... credeam ca premiul cel mare il va face sa-i treaca cu vederea toate tradarile si aici ma refer si la dragos pe care l=a batjocorit cam la fel cum a batjocorit-o cristi pe ea... in re4st ...canal d si-a batut joc de noi toti dar mai ales de concurentii din casa...sarmanii ionut si mihaela!!! aia s-a numit nunta de vis??!!!! macar luna de miere sa fie ceva mai de doamne-ajuta ca nunta a fost o bataie de joc!!! rusine sa le fie celor de la canal d
Sus In jos
floris




Numarul mesajelor : 38
Varsta : 51
Data de inscriere : 04/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 10:10 am

buna din nou. dupa atat timp.....Dar mai bine mai tarziua ca niciodata. Mi-ati lipsit mult oricum. Eu sunt printre cei...care n-au mai reusit sa gaseasca adresa noua. dar....iata-ma totusi.
Din pacate de la finala eu nu am mai vazut nimic. Initial nici nu stiam ca inca se difuzeaza emisiunea, apoi am prins ceva intamplator. Mi-ar fi placut sa vad samabata emisiunea, si nunta implicit, dar am fost plecata. Asa ca.......cine imi povesteste si mie cum a fost? Din ce ati scris aici, nu sunteti prea impresionati. De ce?
Are cine fotografii d ela nunta? in afara de cele de pe trilulilu?
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 10:13 am

Ai dreptate Laura,aceea numai nunta de vis nu a fost dar eu tind sa cred ca a fost doar un show pt emisiune si adevarata nunta(felicitarile,masa si dansul) vor avea loc sau au avut loc in alta zi pt ca ce am vazut noi a fost filmat in timpul saptamanii(din cate mi-am dat eu seama)
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 10:29 am

Eu aceasta adresa am bagat-o la - favorite - ; putem intra si pe chat , nu vreti sa incercam sa vb. acolo ?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 11:20 am

am trimis din nou un mesaj tuturor cu noua adresa

andrra a fost filmata miercurea trecuta emisiunea in Bambo parca
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 11:43 am

andrra a scris:
Ai dreptate Laura,aceea numai nunta de vis nu a fost dar eu tind sa cred ca a fost doar un show pt emisiune si adevarata nunta(felicitarile,masa si dansul) vor avea loc sau au avut loc in alta zi pt ca ce am vazut noi a fost filmat in timpul saptamanii(din cate mi-am dat eu seama)

adevarata nunta ar fi fost intre Lacrima si Cristi aceasta a fost doar un compromis


Ultima editare efectuata de catre in Mar Iul 17, 2007 9:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeMar Iul 17, 2007 7:22 pm

"adevarata"in ce sens ?-
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitimeMar Iul 17, 2007 9:30 pm

scuze greseli de tastare Very Happy se mai intampla .Si nunta lor era adevarata ca ei erau singuri care se iubeau intra atata sa ajunga la acest pas si care meritau sa castige .Cred ca peste 3 ani cand vor fi casatoriti ,cristi isi va da palme si va zice mama ce greseala am facut atunci
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 42 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 42 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: