Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+32
x_deya
Cerberus
camyp
andrra
monica80
krysy
floris
magdalena
c3cili@
pussycat
mihaela popa
cebogd
Adelia
momo
tynaro
dyp
nada2003
sorinp
Laura
duduta
suzana
DATY
buba
Scarlett
Shaky
Danny
ciuci
ramonik
madalina4life
vasyy
laura80a
sandrina
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Urmatorul
AutorMesaj
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 5:51 pm

Ma bucur pentru tine...am auzit ca este foarte frumos acolo.....Distractie placuta...O sa iti povestim
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeMier Iul 04, 2007 2:55 pm

concluzii : am observat o schimbare de atitudine saptamana asta la concurentii nostrii , in special la Lacr. Ionut, Mihaela., au devenit cam incisivi ( Lacr. era). Lacr. castigase ceva teren in sufletul meu , e drept cam putin, dar azi.... iar m-a dezamagit cand i-a zis Roxanei ca nu fac parte din aceeasi clasa sociala ;pacat ca nu stie ca foarte mult conteaza caracterul omului si sa nu uite ca " Si bogatii plang".
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeMier Iul 04, 2007 3:10 pm

Cristi isi continua disputa cu Razvan si in afara concursului , care e mai tare, din toate punctele de vedere , Cristi este cel care tot impunge. Of, de cate ori mi-am scimbat parerea despre concurenti ,bine ca se termina.
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeMier Iul 04, 2007 7:15 pm

Sad Unde ati disparut dragilor ? de ce nu intrati pe forum, mie imi place f. mult noul format ; chiar, am uitat sa-l felicit pe Danny. :oops:felicitari Danny.
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeMier Iul 04, 2007 9:52 pm

duduta a scris:
concluzii : am observat o schimbare de atitudine saptamana asta la concurentii nostrii , in special la Lacr. Ionut, Mihaela., au devenit cam incisivi ( Lacr. era). Lacr. castigase ceva teren in sufletul meu , e drept cam putin, dar azi.... iar m-a dezamagit cand i-a zis Roxanei ca nu fac parte din aceeasi clasa sociala ;pacat ca nu stie ca foarte mult conteaza caracterul omului si sa nu uite ca " Si bogatii plang".


exact...si eu mi-am schimbat parerea despre toti..park numai suport pe nici unul acum..prea figuranti sunt...parca li s-a urcat de tot la cap concursul asta...
Dupa parerea mea nu merita nimeni sa castige...
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeMier Iul 04, 2007 9:54 pm

duduta a scris:
Sad Unde ati disparut dragilor ? de ce nu intrati pe forum, mie imi place f. mult noul format ; chiar, am uitat sa-l felicit pe Danny. :oops:felicitari Danny.

Eu tot am intrat dar numai gasesc pe nimeni...se pare ca toata lumea este in vacanta...
Si mie imi place f.mult acest forum si ma enerveaza ca nu intra mai multa lume...haideti sa incercam sa facem acest forum cunoscut..dam mailuri cunostintelor si anuntam pe toata lumea..poate ne mai inmultim Laughing ..
Ma bucur ca va place noul format si daca mai aveti idei sa le spuneti Very Happy
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 7:06 am

Suntem speram la final si in aceasta saptamina cred ca i-au lasat acasa ca sa perceapa realitatea si sa isi mobilizeze sustinatorii ca sa poata Kanal D sa isi dubleze incasarile si sa constientizeze scopul concursului. Mi-a placut aseara Razvan ca a fost dezinvolt si a pus-o la punct pe Gabriela si mi s-au parut cei mai realisti dintre cei ramasi. Daca votul s-a incheiat aseara asa cum a anuntat , inseamna ca iar nu va fi in direct si probabil ca vor inregistra astazi confused Twisted Evil Nu am inteles cind incepe noua emisiune Question Crying or Very sad In rest va doresc tot ce este mai bun, concediu placut pentru cei care sunt in vacanta, succes pentru cei cu examene si eu raman prezenta pe acest forum ptr. ca nu am concediu pina in septembrie, dar am fost in aprilie in Austria si consider ca este o tara foarte frumoasa si civilizata poate cu oameni un pic cam reci Exclamation cyclops Pipici pet. toti flower
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 1:57 pm

DATY a scris:
Suntem speram la final si in aceasta saptamina cred ca i-au lasat acasa ca sa perceapa realitatea si sa isi mobilizeze sustinatorii ca sa poata Kanal D sa isi dubleze incasarile si sa constientizeze scopul concursului. Mi-a placut aseara Razvan ca a fost dezinvolt si a pus-o la punct pe Gabriela si mi s-au parut cei mai realisti dintre cei ramasi. Daca votul s-a incheiat aseara asa cum a anuntat , inseamna ca iar nu va fi in direct si probabil ca vor inregistra astazi confused Twisted Evil Nu am inteles cind incepe noua emisiune Question Crying or Very sad In rest va doresc tot ce este mai bun, concediu placut pentru cei care sunt in vacanta, succes pentru cei cu examene si eu raman prezenta pe acest forum ptr. ca nu am concediu pina in septembrie, dar am fost in aprilie in Austria si consider ca este o tara foarte frumoasa si civilizata poate cu oameni un pic cam reci Exclamation cyclops Pipici pet. toti flower



Cum a pus-o la punct pe Gabriela Razvan?????????
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 2:52 pm

I-a dat citeva replici la care nu a mai avut nimic de comentat. Oricum mi se pare cel mai inteligent dintre concurenti desi nu imi place stilul lui.
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 2:56 pm

sunt de aceeasi parere cu tine:)
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 3:11 pm

am atipit tocmai cand urma sa dea Dragos cu "subsemnatul" a zis ceva nou ? Nu stiu de ce dar inclin sa o cred pe Monica sincera , poate gresesc Question Arrow
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 3:12 pm

pe mine toti concurentii (ma refer la cei care au ramas in finala..)au inceput sa ma enerveze...sunt schimbati radical...mi-am schimbat parrea despre toti...razvan doar a ramas cam la fel...Very Happy
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 3:19 pm

asta am mai spus si eu va sunt schimbati si intradevar Razvan mi se pare a fi la fel, am crezut ca poate mi se pare mie , am avut retineri in a ma exprima de teama sa nu fie interpretari. Crying or Very sad
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 3:23 pm

x_deya, nu te-ai intalnit cu Dragos ? sau alt concurent, presupun ca vor da navala pe litoral acum, sa ne anunti daca intalnesti pe vreunul. Shocked
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 3:42 pm

va anunt..desigur...deocamdata nu m-am intalnit cu nimeni...toti sunt prin bucuresti...sunt cam legati de acest concurs...dar mai este putin si scapa si ei:)Very Happy:D
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 9:36 pm

"A fost castigatoare lacrima,ea a castigat.s-a dus,a pus intrebarea si a fost refuzata
s-a luat fata de pe locul 2,mihaela!dar ea nu are dreptul la intreg premiul,decat luna de miere si nunta si banii bunicii:)
acum ei trebuiesc sa se hotarasca daca accepta sa faca nunta sau nu in conditiile in care unu primesc nimic,decat luna de miere si nunta!"

Cik s-a terminat...am luat citatul acesta de la cineva de pe forum
...
Ce parere aveti...?
Acum ati vazut cei care nu ati suportat-o deloc pe Lacrima ca nu a fost pentru premiu?O fi ea parsiva si cum vreti dar de un lucru sa fiti siguri..nu a interesat-o premiul cat a interesat-o iubirea sa Cristian...cum au spus-o unii din voi:)
Daca ar fi fost asa ar fi continuat alaturi de Dragos ar fi luat premiul si gata...dar...nu a fost asa ...
O sa se sature intr-o buna zi de lupta aceasta pentru Cristi si "va incepe o alta viatza "cu altcineva

Va pup..si mai intrati si voi pe forum
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 6:51 am

Eu unul nu am mai vazut emisiunea de 3 zile Smile ,daca e adevarat ceea ce citezi si eu cred ca e Kanal D cred ca jubileaza Smile adik ne-au pakalit 4 luni jumatete sa votam si ei nici macar nu acorda tot premiul doar nunta si luna de miere adik mai nimik Sad
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 7:26 am

Chiar s-a terminat Question Rolling Eyes Sa le fie de bine bounce oricum s-a terminat ca un mare fisssss drunken pate pastreaza banii ptr. concursul urmator. Admir la Cristi maturitatea daca a refuzat casatoria, este prea tinar ptr. acest pas si cred ca are respect ptr. aceasta institutie atit de importanta in viata si este bine sa o faci o data in viata si sa dureze atit cit traiesti. Acelasi lucru se potriveste si celorlalti doi care sunt prea tineri. Daca nu s-au hotarit cei de pe locul doi inseamna ca mai continua Question Evil or Very Mad Crying or Very sad Eu am vazut in revistele cu program TV ca emisiunile apar in continuare la aceasi ora No Ar fi culmea tupeului sa o mai lungeasca Twisted Evil Evil or Very Mad O zi buna si week-end frumos lol!
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 9:48 am

chiar e adevarat citatul de mai sus ?mie imi vine greu sa cred asta...dar sper sa fie adevarat si Cristi sa o refuze pe Lacrima Very Happy.Daca mai aveti noutati nu ezitati sa le postati si aici Very Happy
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 11:21 am

Acelasi lucru l-am citit si eu , Lacr. si-a jucat cartea pana la sfarsitul concursului , a vrut sa nu aiba nici un fel de regrete si sa nu fie in incertitudine ca daca il cerea pe Cristi si el accepta...cu toate ca el a descurajat-o mereu sa faca lucrul asta , spunand de cate ori a avut ocazia ca nu se insoara.
Acum 2 zile eram revoltata pe ea ,aseara iarasi m-a induiosat , mi-am dat seama ca a luptat cu disperare ptr. el. Oare se va opri aici ? Ar fi bine pentru ea sa nu-si mai iroseasca viata ptr.ceva care nu merita.
E prima data cand sunt de partea ei pe toata perioada concursului. confused
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 12:05 pm

duduta a scris:
Acelasi lucru l-am citit si eu , Lacr. si-a jucat cartea pana la sfarsitul concursului , a vrut sa nu aiba nici un fel de regrete si sa nu fie in incertitudine ca daca il cerea pe Cristi si el accepta...cu toate ca el a descurajat-o mereu sa faca lucrul asta , spunand de cate ori a avut ocazia ca nu se insoara.
Acum 2 zile eram revoltata pe ea ,aseara iarasi m-a induiosat , mi-am dat seama ca a luptat cu disperare ptr. el. Oare se va opri aici ? Ar fi bine pentru ea sa nu-si mai iroseasca viata ptr.ceva care nu merita.
E prima data cand sunt de partea ei pe toata perioada concursului. confused


Sunt de aceeasi parere cu dvs...
Si eu pana acum 2-3 zile eram f.revoltata ca era f.schimbata lacramioara,nu cea pe care am placut-o eu pana acum ceva timp...
Dar sunt de partea ei si sper si eu sa nu isi mai iroseasca timpul cu cristi...
Macar a fost si el cinstit si dk nu o mai iubeste este dreptul sau...inimii nu ii putem porunci...
Si in legatura cu emisiunea.......ma abtin...crd ca o mai lungesc si saptamana viitoare...chiar si-au batut joc de noi......
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 5:19 pm

nu stiu ce o tot compatimitzi asa pe lacrima ..ea a ales sa fie umilita ...cristi i`a spus clar si ei si mamei lui ca nu se insoara ..dar atzi vazut ce a afirmat azi ca si intr`un joc de noroc continua pana obzine ceea ce doreste ..eiii uite ca de data asta nu a fost asa ..ea a vrut sa arate lumii intregi ca ce tare e ea ca dragostea invinge ..dar probabil greselile pe care le`a facut au fost mai mari decat dragostea ..si oricum era obsesie deja nu mai era iubire ...cristi a spus de cateva ori ..cine are oki vede ..cine are urechi aude ..era clar ....asta e .... cand iubesti nu insheli si am mai spus`o...poate cine stie sunt eu de moda veche si cu alte principii...eu daca as inshela nu as mai putea privi in oki pers pe care o iubesc ..si mai ales sa o faci cu prieteni din anturajul iubituli tau ..sau ma rog ex`ului...
Sus In jos
bris




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 06/07/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 10:10 pm

va inviiit aiici, nu veti regreetaaaa http://feliciabris.wordpress.com
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeSam Iul 07, 2007 10:59 am

Asta scrie cineva pe alt forum ... "Am vb cu Dragos pe mess si mia zis ca pe Locul I a fost Lacrima dar a refuzat-o Cristi ( bravoo!!!) pe locul II a fost LILI dar nu a cerut in casatorie pe nimeni deoarece numa Locul I lua tot premiul si nu a vrut sa se casatoreasca ptr luna de miere si nunta!!!!! Iar pe Locul III a fost MIHAELA si se casatoreste maine cu Ionut!!!!! bravoooo CRISTIIII!!!!! .... ce parere aveti ?
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitimeSam Iul 07, 2007 2:29 pm

Ce parere sa am...eu una stiam,numai am nici o parere,doar ca cei de la kanal d s-au dovedit a fi niste escroci care au cersit audienta,au avut audienta,le-am bagat atatia bani in buzunare iar ei nu au fost in stare sa dea tot premiul,sunt sigura ca concurentilor nu li s-a specificat nici in contract nici pe nicaieri ca cei de pe locul 2 sau 3 nu vor obtine intreg premiul..
Cine stie daca cei de pe locul intai ar fi luat tot premiul...eu una numai cred in kanal d,si imi pare rau ca am crezut,asta este..sa ne fie cu invatare de minte,tot asa va fi si la "UN NOU INCEPUT"multa vorba dar putine fapte.
Le urez casa de piatra Mihaelei cu Ionut!!!(dar sunt curioasa cat va tzine..........)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 41 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 41 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: