Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+32
x_deya
Cerberus
camyp
andrra
monica80
krysy
floris
magdalena
c3cili@
pussycat
mihaela popa
cebogd
Adelia
momo
tynaro
dyp
nada2003
sorinp
Laura
duduta
suzana
DATY
buba
Scarlett
Shaky
Danny
ciuci
ramonik
madalina4life
vasyy
laura80a
sandrina
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Urmatorul
AutorMesaj
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 8:21 am

M-am gandit eu asa si, pe de o parte, mi se pare interesanta faza asta cu lasatul la vatra ca sa mediteze in liniste si, nu doar atat, ci si sa aiba ocazia sa se cunoasca si in afara, chiar daca pt un timp atat de infim precum o saptamana. Aici ma refer la Mihaela si Ionut si Lili si Razvan, ca ceilalti doi stiu ce le poate pielea.
Pe de alta parte, afara, mai bine zis in casele lor, vor avea cu siguranta parte de parerile celor care conteaza pt concurenti (cat de cat, ma gandesc ca oricine apreciaza judecata mamei sau tatalui, a fratilor, in limitele normalului, fireste, nu trebuie sa o urmeze orbeste) si e interesant de vazut daca acestea nu le vor schimba parerea.
O data in plus kanalul se joaca cu noi si cu rabdarea noastra, aceasta ultima inventie nu ma deranjeaza atat de tare (desi, e drept ca ideea concursului era tocmai sa ia decizia in casa, fara alte influente exterioare), totusi mi-ar fi placut sa spuna tot ce au de gand de la inceput, chiar intoarcerea in casa a unui baiat si a unei fete etc., nu de alta, dar sa ma simt si eu bine, ca telespectator, ca totul a fost la vedere si s-a respectat ceva stabilit inainte.
Dar daca toate regulile astea au fost scornite pe parcurs, cum sa ni le fi zis dinainte? Evident ca nu se putea.
Sus In jos
ati




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 01/07/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:35 pm

nu- mi place ce s-a întâmplat aseara la emisiune


l.e. Totul a fost planuit pentru ca , cristi nu a vrut sa se casatoresca.Ce s-au gândit cei de la emisiune :hai sa- i mai lăsăm o săptămână poate se hotărăste Cristi să o ia de nevastă pe Lacrima.
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:40 pm

ati a scris:
Totul a fost planuit pentru ca , cristi nu a vrut sa se casatoresca.Ce s-au gândit cei de la emisiune :hai sa- i mai lăsăm o săptămână poate se hotărăste Cristi să o ia de nevastă pe Lacrima.

orice este posibil Laughing
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:40 pm

mie mi-a plakut emisiunea de saptamana aceasta pakat ca nu s-au casatorit Lacrima cu Cristi sa castige premiul dar oricum o vor face saptamana viitoare

luv Lacrima
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:43 pm

mey tu iar te-ai uitat la alta emisiune aseara fatza de restul Smile


Ultima editare efectuata de catre in Dum Iul 01, 2007 12:55 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:44 pm

Laughing Smile)))
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:49 pm

e mey voi sunteti rautaciosi cu mine Sad dar voi nu analizati bine ceea ce se intampla

Luv Lacrima
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:15 pm

haha ....Cerberus mey cred ca tu esti vreunul din amantzii lacrimogenei... te gandesti ca daca castiga o duci si tu bine pe langa ea ..sper sa nu se lase cristi influentzat de mamika si de altzii si sa fie atat de prost incat sa o ia pe lacrima de nevasta ....
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:19 pm

Cerberus a scris:
e mey voi sunteti rautaciosi cu mine Sad dar voi nu analizati bine ceea ce se intampla

Luv Lacrima

As vrea sa vad analiza ta personala, daca te crezi mai priceput. Adica - argumente, nu doar vorbe.
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:20 pm

nu sunt dar o sa vedeti voi toti ca se vor casatori saptamana viitoare ,Cristi s-a purtat cu ea un pik mai distanta ca a avut ambitie ca atata timp cat e in casa sa nu fie cu Lacrima ,dar acuma ca au iesit din casa se vor reimpaca si saptamana viitoare vom avea o nunta

Luv Lacrima
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:26 pm

Scarlett nu cred ca are asha ceva Smile)
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:27 pm

Citat :
nu sunt dar o sa vedeti voi toti ca se vor casatori saptamana viitoare ,Cristi s-a purtat cu ea un pik mai distanta ca a avut ambitie ca atata timp cat e in casa sa nu fie cu Lacrima ,dar acuma ca au iesit din casa se vor reimpaca si saptamana viitoare vom avea o nunta

Luv Lacrima
Aici nu exista icon-ul ala din messenger cu omuletul care se prapadeste de ras, tavalindu-se pe jos si batand cu pumnul in podea? Alt raspuns mai bun nu as putea sa-ti dau decat iconita aceea.


Ultima editare efectuata de catre in Dum Iul 01, 2007 1:30 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
c3cili@

c3cili@


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:28 pm

Cerberus a scris:
nu sunt dar o sa vedeti voi toti ca se vor casatori saptamana viitoare ,Cristi s-a purtat cu ea un pik mai distanta ca a avut ambitie ca atata timp cat e in casa sa nu fie cu Lacrima ,dar acuma ca au iesit din casa se vor reimpaca si saptamana viitoare vom avea o nunta

Luv Lacrima

normal ca se vor reimpaca..dar nu pt ca se iubesc(poate ea il iubeste..dar mie mi se pare obsesie deja dar fiecare cu viata lui)ci pt premiu sunt 99,9% sigura
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:30 pm

Cum am mai zis de atatea ori chiar si mai devreme pe chat nu exista ceea ce sa nu-ti placa la Lacrima e frumoasa(corp si fatza de invidiat),sufletista,o prietena adevarata(a putut ierta-o pe monik de-si acesta a injunghiat-o pe la spate),muncitoare,inteligenta,docila si multe altele calitati are Lacrima

Luv Lacrima
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:32 pm

Cu "docila" ai nimerit-o la fix!!!!!!!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 1:42 pm

nu stiu de unde a scos el majoritatea calitatilor ei ca eu unul nu le-am vazut la ea Smile)
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 6:19 pm

haide sa nu fim rai...fiecare cu opiniile lui,el s-a "luat"de opiniile voastre? Laughing
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 6:26 pm

Dar cine e rau? O discutie in contradictoriu prersupune ca unul dintre interlocutari sa fie rau intentionat? Nu cred.
Pe mine ma uimeste felul in care "raspunde" Cerberus la provocari de fiecare data. Adica, nu raspunde, ci doar o tine pe a lui.
Si chiar imi controlez cuvintele pt ca nu cred ca aceasta emisiune merita sa ne certam unii cu altii (nici macar sa ne lasam dusi de val in sensul asta). Dar sa nu cadem nici in "pacatul" celor din casa, care au ajuns la concluzie ca orice discutie despre altcineva se cheama barfa etc.

Si nu ma supar daca "se ia" de ceea ce afirm eu, chiar l-am provocat in sensul asta.

L.E.
Ma intreb de ce, totusi, au prelungit emisiunea. Pe langa bani din reclame/sms/telefoane, rating si alte alea, oare chiar sa se fi tinut Cristi intr-adevar tare pe pozitie pana la final si astia de la kanal sa-si fi dat seama (ca doar ei au vazut adevaratele "materiel" filmate, nu ce ne-au dat noua) ca el nu va spune da? Sau Cristi va spune da, dar au vrut sa fie interesanti si sa arate cum se mareste suspansul si interesul telespectatorilor pt o emisiune?

Apropo, cred ca unii dintre participanti au numai chestii frumoase de spus la gandul ca au fost in stare sa semneze un asemenea contract care sa le permita kanalistilor sa faca ce vor din ei.. Sau dorinta de a acstiga sa fi fost atat de mare incat au semnat orice, in cunostinta de cauza?


L.L.E.
http://www.vedetetv.info/media/%C2%ABnora-pentru-mama%C2%BB-un-reality-show-inregistrat-care-nu-are-nimic-real/

Nu suntem idioti, au mai sesizat si altii neregulile din acest concurs.
Apropo, in acest articol se spune ca un personaj din casa npm se regaseste si in Comando - care e acela? Ca eu nu stiu nimic de Comando.

...........

Ei, prostii, m-am uitat pe pagina de la Comando, astia bat campii.


Ultima editare efectuata de catre in Dum Iul 01, 2007 8:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 1:19 pm

Salutare forumisti citi am mai ramas cheers Ce se intimpla s-au inchis toate forumurile NPM Question No Ce se mai intimpla la aceasta ora in emisiune, poate cineva sa imi spuna I love you Question Multumesc bounce Sad
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 3:16 pm

DATY a scris:
Salutare forumisti citi am mai ramas cheers Ce se intimpla s-au inchis toate forumurile NPM Question No Ce se mai intimpla la aceasta ora in emisiune, poate cineva sa imi spuna I love you Question Multumesc bounce Sad

Toata natiunea face apel disperat la George sa se impace cu Monica ,plange de mama focului, hai George suna la NPM te roaga Gabriela......( am fost rea , imi pare rau de Monica, asa sunt eu mai miloasa dar sunt si scorpion)
Altceva ce-a mai fost ? bla, bla bla.
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 4:04 pm

monica chiar are tupeu...s`a distrat fata s`a simtzit bine 5 luni a vrut sa se afirme ,sa devina vedeta ..iar george sa o astepte ca un catzelush credincios ...cand poate chiar a avut nevoie sa fie alaturi de el cand si`a pierdut tatal...asta e ...lasa ca intra ea back pe videochat si isi gaseste din nou iubitzi sa o plimbe prin lume asa cum mai scria pe un alt forum...si eu sunt rautacioasa dar nah... nu pot sa ma abtzin..Smile
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 12:47 am

http://www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?ownerId=121497062&artistType=&photoFuid=G%3A460975691


adresa de hi5 a lui george dk va intereseaza...cam uratzel..dar se vede ca monica e pe interes dk in caz ca aia este masina lui george...Laughing ,si eu sunt rea
Dar totusi in emisiunea de azi mi-a fost mila de ea...Sad
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 7:07 am

Buna dimineata si o zi de succes tongue In emisiunea de seara mi s-su parut la fel de lipsiti de vlaga si de interes confused Erau mai putin aranjati, doar Geta, Lacrima, Bunica, Monica si Mihaela trecusera pe la coafor Twisted Evil Mihaela si Lacrima au fost nejustificat de ironice si parca nu realizeaza nici in ceasul al doisprezecele rolul lor in acest concurs si ca depind de voturile telespectatorilor Evil or Very Mad Crying or Very sad Oare nu au vazut impresiile de pe forumuri si nu au vizionat inregistrarile. Monica mi s-a parut necajita tare dar tristetea o facea interesanta, mi s-a parut cea mai draguta bounce Ori Kanal D nu si-a facut planul la incasari din apeluri, ori nr. de voturi nu este cel scontat. Poate se vor incinge spre sfirsitul saptaminii, acum isi mobilizeaza votanti Razz pupici I love you
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 7:16 am

Eu ma duc acasa la parinti si pana sambata seara nu cred ca ma mai uit. Deja s-a rasuflat de tot.
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 12:04 pm

Si eu plec in Austria si ma intorc abia peste 2 saptamani Sad Chiar daca m-au cam enervat in ultimul timp cu emisiunea lor,as fi vrut sa vad finalul.poate ne povesteste si noua cineva ce s-a intamplat la marea finala Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 40 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 40 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: