Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+32
x_deya
Cerberus
camyp
andrra
monica80
krysy
floris
magdalena
c3cili@
pussycat
mihaela popa
cebogd
Adelia
momo
tynaro
dyp
nada2003
sorinp
Laura
duduta
suzana
DATY
buba
Scarlett
Shaky
Danny
ciuci
ramonik
madalina4life
vasyy
laura80a
sandrina
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Urmatorul
AutorMesaj
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 12:42 pm

princess_i a scris:
Vad ca Mihaela si-a pus poze pe hi5cu ea la nora pentru mama!Deci...no comment!!!A avut dreptate cineva de pe forum cand a zis ca macar ultima emisiune trebuia sa o faca in direct....

Da...si finalul va fi peste o saptamana sau 2...nici concurentii nu stiu...Deci mai avem de asteptat...
Sus In jos
Cerberus




Numarul mesajelor : 84
Varsta : 36
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 12:44 pm

oricat mai e de asteptat se merita mai ales daca vor face nunta Cristi si Lacrima Smile
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 1:01 pm

In nici un caz faptul ca vor castiga acest concurs nu ne va demonstra ca Lacrima e perfectiunea intruchipata. Insasi emisiunea aceasta a fost o bataie de joc, d-apoi....
Sus In jos
magdalena




Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 3:53 pm

Scarlett a scris:
In nici un caz faptul ca vor castiga acest concurs nu ne va demonstra ca Lacrima e perfectiunea intruchipata. Insasi emisiunea aceasta a fost o bataie de joc, d-apoi....
sunt perfect de acord cu tine..... lol!
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 5:48 pm

Cerberus a scris:
asta e parerea dumneavoastra eu zic ca ea aproape a ajuns si aveti sa vedeti ca ea va castiga acest concurs alaturi de cristi ,adebia astept sa vad emisiunea de azi

Ok. daca va castiga , asta nu inseamna ca a ajuns aproape de pereftiune... asta implica cu totu' altceva.
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 40
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 6:14 pm

Si eu as vrea sa castige Lacrima dar totusi sa nu exageram cu idolatrizarea.Ea e departe de perfectiune...As vrea ca cine a afirmat ca Lacrima e aproape de perfectiune sa vina si cu niste argumente "pro"
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 6:31 pm

Poti spera, dar e degeaba.Very Happy Am incercat si eu.
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 40
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 6:58 pm

Nu-mi place sa afirme cineva cate o chestie si dupa aia sa dispara fara sa faca vreun comentariu prin care sa-si sustina punctul de vedere
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 7:01 pm

A incepuuut!

Sunt imbracate ca in pozele alea Georgeta si Bunica.
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 40
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 7:03 pm

exact asta vroiam sa spun si eu Smile) Gabriela a inceput sa vorbeasca la fel ca Andreea Marin lol!
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 7:06 pm

Lacra iar are stergar pe umeri... Si Lili nu's ce are.. parca e un covor.Very Happy
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 40
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 7:09 pm

In seara asta toate parca sunt urate si nearanjate!!!Si mamele sunt imbracate aiurea tare.Totusi e ultima emisiune,ce Dumnezeu????Alta data erau aranjate si imbracate dragut si acum au dat-o in bara....
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 7:12 pm

Lacra o singura data mi-a placut cum s-a imbracat, cred ca avea ceva negru. Celelalte au avut mai multe chestii dragute de-a lungul timpului, dar parca nu azi, intr-adevar. Very Happy
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 40
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 7:23 pm

Pana la urma ce se auzea?Ca nu a castigat nimeni?Sau ca a castigat Razvan&Lili
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 7:25 pm

Nu stiu, eu acum ma uit, sa vad care dintre supozitii se adeveresc.
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 40
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 8:04 pm

Mi-e antipatica rau Lili asta.Si asta nu din cauza ca e mai putin frumusica (ca sa nu zic altfel) ci doar ca mi se pare prostuta tare.Am vazut mai inainte faza cand s-a certat cu Lacrima la remi si ii spunea ca e isterica.Dar Lilisor a noastra tipa cat o tinea gura lol! A fost foarte tare faza
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 9:45 pm

Mie mi se pare draguta Liliana, nu cea mai cea, dar draguta. Nu pare deosebit de agera, dar nici nu-i nici cea mai gogomanca din cate persoane am vazut eu de-a lungul timpului.
Cat despre faza de la remi cu Lacrima, pe care am revazut-o in seara asta, nu a fost chiar asa, parerea mea. Eu am vazut asa: s-au ciondanit un pic de la joc, in limitele firescului, cred ca ni s-a intamplat tuturor sa simtim ca altul triseaza etc, apoi Lili a zis "hai, joaca mai departe" sau asa ceva, la care Lacra ii arunca "daca iti dau o palma...". Mie mi se pare ca ea a inceput, apoi Lili s-a aprins cam prea tare, dar sa fim sinceri, nu ea a jignit prima si nu a aruncat cu vorbe aiurea. Nu era musai s-o faca pe ailalta isterica, insa consider ca Lacra, o data in plus, si-a dat frau liber gurii cand si cum nu trebuia.
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 40
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 9:53 pm

Ai perfecta dreptate.Nici Lacrima nu a procedat corect ca a facut-o proasta si nici Lili nu trebuia sa o faca isterica.Amandoua sunt nebune,ce mai la deal la vale!!!!Nici una din ele nu e cu toate acasa lol!
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 10:22 pm

Sunt ff suparata pe toata cacealmaua asta...consider ca si-au batut joc de noi cei de la KanalD Sad
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 2:24 am

din ceea ce am citit pe aici si in partea cealalta s-a intamplat cum a zis acel domn acuma 2 zile adik mai nimik Smile,deci nu am pierdut nimik interesant
@andrra total de acord cu tine
Sus In jos
x_deya

x_deya


Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localisation : Constanta
Data de inscriere : 25/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 3:18 am

ce s-a intamplat?povestiti-mi si mie ca am fost plecata Sad
Sus In jos
seabellared




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 01/07/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 3:29 am

cum s-a terminat???stie cineva??? va rog frumos...eu acum am ajuns acasa bounce
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 3:29 am

eu unul nu stiu ca nu am vazut Very Happy dar am inteles ca sa amanat tot pe saptamana viitoare si vor face emisiuni in fiecare zi ca de obicei de la 13.30 toata saptamana dar concurenti numai sunt in casa,sau facut nominalizari si trebuia sa iasa monik ca ea nu a fost salvata de nimeni dar nu s-au deschis plicurile ci se vor deschide la marea finala partea doi Smile

L.E.Sper ca astia de la kanal D sa nu fi confundat emisunea cu megastar si vor face cate o finala pe parcursul a inca cateva saptamani Smile


Ultima editare efectuata de catre in Dum Iul 01, 2007 3:33 am, editata de 1 ori
Sus In jos
krysy

krysy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 7:25 am

hiu.... ce nervi aveam ieri ca nu mai mergea site`ul..si mi se parea mie Danny ca tzi`am vazut nick`ul pe alt site dar nu mai stiam pe care ca sa te intreb ce s`a intamplat aici...in fine ...aseara in log sa merg sa ma distrez am stat in casa sa vad un mare rahat de emisiune si o mare bataie de joc la adresa noastra a telespectatorilor..probabil de data asta lacrimogena nu a mai iesit nora saptamanii si de`aia nu s`a terminat ...vor sa mai adune niste voturi...oricum mi`a placut de cristi ce i`a raspuns mamei lui ..pt ce sa se insoare ca nici nu o iubeste si nici indragostit nu e ....dar cine stie saptamana viitoare poate o sa`l convinga jeorjet sau familia ca nu e de dat cu piciorul la asa un premiu...lacrima va sta calare pe el si il va sufoca sa ii arate ce mult il iubeste ..se va face si vreo intrunire de familie pt ca familiile se cunosc intre ele si il va convinge pe cristi sa il ia asa de dragul premiului...cum draq sa le dai drumu din emisiune sa fie fiecare acasa sa faca ce vrea sa puna planuri la cale si apoi sa fie finala ...aseara in timp ce prostii se uitau la emisiune cik` lacrima era cu ,cristi in nu stiu ce club ..si cu prieteni comuni dansa pe mese...probabil l`o fi convins pe prost pana la urma ...iar mihaela zice ca era la o terasa acolo la moldova ei in barlad....
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 8:08 am

ce sa mai zic? dezamagire totala , cu toate ca auzisem ca nu se termina sambata asta dar stiti cum e cu zvonurile......se zvonise si ca Monica a iesit din concurs.raf.la Lacr. si Mihaela , unde-si petreceau timpul aseara ....iarasi zvonuri ,au voie sa faca ce vor , treaba lor .deci inca o sapt. de plictis sau nu; abia acum incepe dansul? ar trebui filmati si in afara casei Very Happy Shocked
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 39 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: