Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+32
x_deya
Cerberus
camyp
andrra
monica80
krysy
floris
magdalena
c3cili@
pussycat
mihaela popa
cebogd
Adelia
momo
tynaro
dyp
nada2003
sorinp
Laura
duduta
suzana
DATY
buba
Scarlett
Shaky
Danny
ciuci
ramonik
madalina4life
vasyy
laura80a
sandrina
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Urmatorul
AutorMesaj
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 2:37 pm

Acum le intreaba Gabi pe fete ce parere au despre intalniri, L zice ca nu i-a ajuns timpul, ca au ramas in mijlocul discutiei. Aa, cica la sfarsit a zis L ca atunci cand vor fi suficient de maturi, se vor impaca (asta nu intelesesem), dar acum zice ca nu crede ca asta sa se intample in casa. Cica urmeaza seara in care toate misterele sapt se vor dezlega. Gata emisiunea, ne intalnim la 19.15, mai zice gazda.
Sus In jos
buba




Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 25/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 2:48 pm

merci inca o data pt comentariu,scarlett...!
va pup si mai vb diseara!flower
Sus In jos
pussycat

pussycat


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 46
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 3:32 pm

CE II MAI PLACE LACRAMIOAREI SA MANIPULEZE PE TOATA LUMEA...CE CREDE ACUMA ,CA TOATA LUMEA TREBUIE SA O INTELEAGA PE EA,CRISTI CHIAR AR FI UN PROST S-O MAI ACCEPTE....E O PERVERSA FARA LIMITE...
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 3:50 pm

Eu sunt genul care crede in tot felul de povesti, in iubire, despartiri si impacari, iertari de pacate.. Dar chiar asa? Totusi, cat de mari pot fi si pacatele astea? L-a vazut inseland-o, i-o reproseaza si acum.. Dar, nu stiu, mi se pare aiurea ca trebuie sa ma gandesc eu daca e bine sau nu pentru ea sau pentru el sa se impace, sa mai incerce, sa o ia de la capat.. Dar ce-mi pasa mie? Pt altfel de emisiune am deschis televizorul.. Dar, daca tot se discuta despre astea, eu cred ca inca este multa ranchiuna la mijloc, mai ales din partea ei (nu ca nu o inteleg, are si de ce si, dupa cate povesteste, mi-e clar ca nu l-a inselat fara sa fi stiut si despre el ca i-a facut acelasi lucru), dar in cazul asta, ce mai vrea de la el? Lasa-l, dom'le, de crai, si cauta-ti unu' sa te aprecieze cum trebuie! Sau ii place sa sufere, sa fie chinuita, apoi compatimita? De ce sa asist eu ca telespectator la asta? .. Oare chiar o sa-l ceara la sfarsit, daca iese ea? Probabil.. Dar ce o sa-i raspunda si cum poate ea sa se astepte ca de data asta sa mearga, mai ales ca nu ajung nici acum la un acord in ce priveste atitudinea intr-o relatie?
Eu o inteleg, ca sunt genul care se ataseaza f tare, dar ce nu inteleg este partea cand l-a inselat la randul ei. De asta ezit sa o cred in totalitate.. Pt ca eu cred ca nu se face asa ceva, din respect pt tine, orice ti-ar fi facut. Il lasi dracu', suferi, plangi, nu poti sa mergi mai departe, dar respectul fata de tine insati ramane in picioare. Si tocmai din felul cum reactionezi (daca ii raspunzi cu aceeasi moneda mizerabila sau nu) arata cat de mult l-ai iubit cu adevarat.
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 3:58 pm

No No No

Probabil pana la urma se vor impaca L. cu Cristi , de dragul concursului, de dragul amintirilor, etc. dar tot nu cred ca o sa mearga realatia asa cum spera ea.
Cristi are nevoie de libertate, de toleranta pe cand ea e posesiva si geloasa deci pana la urma tot aici se va ajunge. No No No
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 4:08 pm

Gelozie si posesivitate, cred ca toata lumea sufera de cate putin din ele - "doza" depinde de multe lucruri, insa sunt inutile daca celalalt nu pune cu adevarat pret pe relatie. Ceea ce cred ca a fost si e cazul lui Cristi. Nu il acuz, dar cei ca el, care simt nevoia de nou la nesfarsit, nu ar trebui sa incurce pe nimeni. Iar Lacramioarei ii urez sa inteleaga ca de data asta nu se poate cum vrea ea si sa faca cum trebuie - pt ea, nu pt emisiune, nu pt cei care o voteaza.
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 4:17 pm

Twisted Evil Sunt persoane care accepta genul lui Cristi ,iar lacr. cred ca a facut o obsesie ptr. el.
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 5:51 pm

A spus Gabriela cine e invitat azi? Sau de miercuri pana vineri nici ea nu stie.. rabbit
Oricum, banuiesc ca o sa reia de la pranz.
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 6:14 pm

Fantastic, iar e Melek.. Desi nu pot spune ca nu-mi place de ea, dar mai bine era daca bagau tot un direct, dar de o ora, si seara. Cu alte materiale inregistrate, nu cele de la pranz reluate..

Hmm, zice si Melek ca o fi sarit familia pe Cristi acasa si l-o fi lamurit s-o ia inapoi pe Lacrima..
Sus In jos
buba




Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 25/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 6:40 pm

Se vede clar ca,Melek n-o suporta pe Lacramioara...!Mad
Dar,mi-a placut ce a spus pana acum...!lol!
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 6:44 pm

Cica expresia cu calcatul pe cadavre nu i s-ar potrivi nimanui din casa decat Lacrimei.
Eu apreciez faptul ca o invita frecvent pe o persoana care este anti-Lacrima declarata, ca sa mai elimine din suspiciunile ce planeaza asupra organizarii, nu neaparat ca sa o tot blameze pe L.


L.E. Despre cine a zis Melek ca e femeia barbat, ca nu am fost atenta?

Si la ce s-a referit cand a zis ca Lacramioara i-ar fi dat lui Crisati cadou "ceva de incalzit casa"?
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 7:24 pm

la monica

cand s-au mutat in casa noua..mama lacrimei i-a daruit georgetei o centrala de vreo 60mil...la care atunci cand ei s-au despartit georgete i-a inapoiat val cadoului ca nu putea primi asa ceva...
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:13 pm

buna seara multumesc scarlett pentru ca ai relat ceea ce s-a intamplat azi ai fost comentatorul de servici Smile) flower flower Smile
Sus In jos
c3cili@

c3cili@


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:32 pm

buna seara Razz ...sunt noua pe forum....pana acum am citit aproape in fiecare zi ce se tot scrie aici.
vreau sa zic ca nu`mi place lacrimioara.
nu stiu daca ati vazut emisiunea de azi dar la un moment dat cand lacramioara vb cu cristi i`a zis ca stia ca el s`a inscrins la concurs...si a mai zis cristi cand tot vorbeau ei despre relatia lor...a zis ca am hotarat de afara sa nu facem atat caz de relatia noastra in casa....
pe mine ma enerveaza caorganizatorii nu au fost corecti Exclamation Exclamation
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:37 pm

bine ai venit c3cili@ si spor la postari...

acum nici mie nu mai imi place lacrima...de fapt nu mai iubesc pe nici unul..falsi...ipocriti...

in seara asta chiar gabriela a cam sarit calul si gardul...cu expresiile ei de doi lei
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:39 pm

adik l-ea luat apararea sau ce ciuci ca nu am vazut asta seara ca am fost plekat cam toata ziua

L.E. de ce a sarit calul ??


p.s. bine ai venit c3cili@ flower flower scuzami badarania dar sunt cam obosit si nu am observat postul
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:43 pm

nesimtita ca altfel nu pot sa o numesc..chiar isi arata simpatia fata delacrima...Melek a fost invitata azi si cum ea nu ca nu o place pe lacrima, hai sa spunem nu o simpatizeaza....a aratat cd se cretau in emisiune lacr+lili...La care melek a spus ca mai avea un pic lacri si o tragea de par...la care madam gabi.."las ca e cam acida lili"...adica atunci cd lacr o facea troaca de porci..lili treb sa taca sa fie mielusel..sa nu comenteze lui printesa ceva urat...ca vai deja e acida..

sa vazut ca mai mereu iubirea ei fata de cristi, vai ca lacrima s-a vazut cu cristi..si comentarii aiurea care o priveau pe pirnteasa..si ceva de genu celelealte...vai de ele.....
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:43 pm

c3cili@ a scris:
buna seara Razz ...sunt noua pe forum....pana acum am citit aproape in fiecare zi ce se tot scrie aici.
vreau sa zic ca nu`mi place lacrimioara.
nu stiu daca ati vazut emisiunea de azi dar la un moment dat cand lacramioara vb cu cristi i`a zis ca stia ca el s`a inscrins la concurs...si a mai zis cristi cand tot vorbeau ei despre relatia lor...a zis ca am hotarat de afara sa nu facem atat caz de relatia noastra in casa....
pe mine ma enerveaza caorganizatorii nu au fost corecti Exclamation Exclamation

Cand Cristi spunea ca afara au hotarat sa nu faca caz de rel lor trecuta se referea la "afara din casa", adica in gradina, dupa momentul cand a ales-o pe Roxana, asa am inteles eu de azi de la pranz.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:47 pm

asta am observat si eu ca Gabriela ?i i-a mereu apararea ,de aceea eu nu o agreez pe Gabriela ,nu stiu de ce nu intelege ca ea trebuie sa fie impartiala ca de aceea e moderatoarea acelei emisiuni
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:48 pm

OFF topic


la multi ani.... I love you
Sus In jos
c3cili@

c3cili@


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 01/06/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:48 pm

multumesc pt primire Razz nu stiu emisiunea de azi ca nu am vazut dar oricum gabriela nu`i prima data cand face faze din`astea...oricum nu`i corecta fata de ceilalti concurenti....pe mine ma enerveaza ca atunci cand lacrima face ceva sau spune ceva nu o intreaba nimik in direct despre acel material iar daca liliana sau d-na maria zic sau fac ceva una doua o intreaba pe d-na maria sau pe liliana....si de ex cand vb lacrima cu cristi nu o intrebat`o absolut nimica despre asta
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:51 pm

La multi ani si tzie si tututror de pe forum sunny



p.s. eu cred ca tu ai fi buna de postul gabrielei nu incerci sa te duci la casting pentru editia a doua Smile ca daca stau sa ma gandesc bine tu esti singua care e impartiala si dintre moderatori acestui forum ca tot ma luam de Gabriela Smile)
Sus In jos
Scarlett

Scarlett


Numarul mesajelor : 348
Varsta : 39
Localisation : Romania
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:52 pm

Nu o justific pe Gabriela, insa cred ca nu depinde numai de ea ceea ce spune in emisiune concurentilor.. I se face planul de bataie inainte si cred ca nu numai ei, ci si concurentilor.
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:56 pm

nu as fi buna si stii de ce? nu am fizicul unei vedete..si daca cineva a gresit eu spun..imi place fff mult corectitudinea si daca se fac ceva mismasuri la regulament sau cineva ma pune sa nu mai fiu eu...GATA s-a rupt orice...

eu daca as fi acum in casa le-as bate ca sunt niste gaste (sa-l citez pe cristi ) care gagaie toata zua...si nu au nimic, dar nimic in capsorul ala sec..decat RAUTATE si INTRIGI.

sincer eu nu am mai vazut asa ceva , nici daca am fete in jurul meu...ele s-au transformat deja in tzatze.si trebuie mult aer sa le intre in creier sa-si revina...

oricum mersi mult de tot, e o incurajare fff buna pentru ziua de azi..
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:57 pm

c3cili@ a scris:
multumesc pt primire Razz nu stiu emisiunea de azi ca nu am vazut dar oricum gabriela nu`i prima data cand face faze din`astea...oricum nu`i corecta fata de ceilalti concurenti....pe mine ma enerveaza ca atunci cand lacrima face ceva sau spune ceva nu o intreaba nimik in direct despre acel material iar daca liliana sau d-na maria zic sau fac ceva una doua o intreaba pe d-na maria sau pe liliana....si de ex cand vb lacrima cu cristi nu o intrebat`o absolut nimica despre asta

ai mare dreptate ,cand e vb despre ceva in legatura cu razvan,maria si liliana se insista foarte mult ,cand e vorba de ceilati nu imi aduk aminte si de materialul cand fetele au facut-o proasta pe liliana de care nu s-a discutat mai delok si cand i-a fost pus si lui lacrima in camera confesiunilor nu a fost intrebata nimik despre asta



l.e. cu placere ciuci flower Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 12 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Emisiuni si filme :: Nora Petru Mama :: Discutii despre emisiune-
Mergi direct la: