Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+40
ornelika
aleksa
camica
camyp
roxana_g
dusegabi
Laura
sorinella
suzana
Adelia
Admin
sandrina
duduta
madalina4life
pinky07
Fulga
jammy
ranuna
magdalena
elena15
nada2003
Scarlett
sorinp
ely
fantoma13
vasko_ro
buba
DATY
davidutza_o6
liliana
noemi_m
yumy
viky
tynaro
julya_g
princess_i
andrra
ciuci
love4u
Danny
44 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 5:32 pm

la cine te referi ??
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 5:33 pm

cristi si bris
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 5:35 pm

aha pay din cate a zis gabriela ar trebuii sa vina ,dar sper sa nu faca ca ieri cand le-a chemat pe cele 2 si nu au vb aproape delok despre emisiune

L.E. ei sunt la emisiune
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 6:34 pm

Scuzati greselile de tastare dar e cam greu sa fac un comentariu in timp real



pana acuma la emisune georgeta a zis ca e posibil doar Lacramioara ,deorece Monica este datoare Feliciei,Mihalela nu deorece ar considera-o o amenintare ca e o posibila intrare si a Roxanei,Lili imposibil deoarece seamana prea mult cu maria si din acest motiv si Bris a zis ca nu stia ca Monik are prieten afara ca nu i-a zis acest lucru,Felicia a a zis ca are o lista mare de intrebari pentru Monik ca considera ca a fost mintita
a sunat o Doamna Maria din tarnaveni care a intrebat-o pe Georgeta ce o sa faca Cristian daca intra in casa care a zis ca numai Cristian poate raspunde ,cara a zis ca ramane de vazut daca va face cuplu cu cineva ca este indecis,Cristi a spus ca mentine legatura cu Roxana
A fost un material cu Mihaela si Lacrima in care Mihaela zice ca vrea sa vina cristi deorece bris a zis ca e mironositza ,monik la fel a zis ca tot cristi vrea sa vinha ca nu vrea sa se certe cu bris ,lacrima a intrebat dar eu ce fac Smile si a zis ca sincer fara nici o chestie va dati ce face roxana si monica cica ca o sa inteleaga ca e in sigurantza aici,si zice monica ca bris sa creada in continuare ca din cauza ei a iesit ca la fel tot din cauza ei nu intra
Felicia comenteaza ceea ce a zis monik si e consternata de ceea ce a auzit deorece zice ca monik e ceea care este in culpa deorece spune ca Bris a facut si a dres (astea sunt vorbele ei ).Bris zice ca ce a insemnat rau e ca si-a exprimat pararea ca are un prieten afara si de niste poze cu ea pe internet si ca el nu a flacut decat niste glume intr-un cerc de prieteni,el crede ca monica ?i este teama de intalnirea dintre ei doi ptr ca vine cu impresia de afara si stie ca stie tot .Felicia spune ca desi a acceptat sa faca un cuplu la un momendat a inceput sa vb urat de bris desi ea mereu a dus lupta cu celalalte care vroiau sa o elimine din cauza lui bijou,acuma felicia o acuza ca e mincinoasa pe monik dadand argumente indubitabile

doamna georgeta intrebata de cineva din public de ce relatie va avea cu maria a spus ca doar ?i va raspunde la buna dimineatza si ceea ce e legat de concurs si ca daca va fi provocata va raspunde la provocare

Bris intrebat de Gabriela zice ca la sunat pe George (,Cristi stia) dar nu sau intalnit face 2 face si zice ca nu are posibilitate sa intra in casa,Cristi il aproba e sigur ca va intra el ,george a spus ca nu a vazut emisiunea de ieri si a spus ca nu stie ce mesaj sa-i transmita monicai deorece a avut o tragedie in familie dar nu a avut nici un mesaj sa-i transmita ,cica e un om bland lui bris i-a plakut de el si cica ar prefera sa nu discute despre acest lucru, a luat numarul de telefon de la daniela si cica l-a impins curiozitatea si ca vroia sa afle adevarul de accea la sunat dar nu a aflat multe lucruri ,daca o sa-i intre a zis ca o sa-i transmita monicai ca george nu are mesaj pentru ea , doamna georgeta zice ca s-a uitata in ochiii lui bris si cica ar fi indragostit de monica ,bris nu recunoaste,georgeta zice ca numai cineva indragostit se intereseaza de fostele relatii ale perosanei care o iubeste .gabriela face promo

The end sper sa intelegeti ceva Smile

Ce parere aveti despre comentariul meu ?? sau ceea ce s-a intamplat azi in emisiune ??
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 7:44 pm

Am o curiozitate Question a zis gabriela ceva de razvan ca nu stiu ce facea cu mainile...nu am fost pe faza si nu am inteles despre ce era vorba.daca stie cineva sa-mi zica si mie ,please!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 7:46 pm

asta seara nu ,a fost un telefon la emisiunea de dupa amiaza ca ar fi facut asta dar eu unul nu am observat ca ar face asha dar oricum nu prea ma intereseaza sa ma uit la ticurile lui Smile
Sus In jos
princess_i

princess_i


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 39
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:06 pm

Pai tocmai asta e ,ca n-am inteles despre ce era vorba.Am auzit doar ceva de maini dar nu am prins ideea.asta vroiam sa stiu
Sus In jos
viky




Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ce stiti?   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:29 pm

stie cineva ceva- pe celalalt forum a scris cineva ca Maria este la spital, a fost dusa pe targa, si dupa aceea nu a mai raspuns la mesaje. Stie cineva ceva despre asta?
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:33 pm

eu unul nu stiu nimik despre asta daca e o sa va zic,dar eu nu am vazut nimik pe celalalt forum despre asta poti da numarul postului in care se spune despre Maria ??
Sus In jos
viky




Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:41 pm

49936, postare de "nasul"
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:47 pm

este posibil deorece asta seara nu au facut legatura cu casa in emisiunea de seara sau e poate sa fie influentare din partea lui ca vad ca nu a mai revenit cu amanunte ,oricum cred ca adebia in emisunea de luni o sa ne lamurim de acest lucru daca or sa vrea sa de-a cei de la kanal d faze


L.E. pentru cine e interesat postul lui arata asha
"corect si voi sustine mereu pe cele care gandim impreuna,iar dupa emisiunea de astazi cand am mai si auzit ca dna maria a fost dusa la spital din cauza acestei nesimtite ordinare pai acum nici ata nu ma mai intereseaza.eu as fi vrut ca mama uneia din cele fanatice de pa forum s-ar fi aflat in locul mariei i-ar fi facut asa ceva nesimtita asta cum ar fi procedat?imi spune cineva ca mama ei este o finuta pe linga maria pai eu nu contest acest lucru eu am spus ce ar fi facut daca mama ei era in locul mariei si era jignita in asemenea hal de nesimtita aia dupa care era dusa cu targa la spital?
Sus In jos
viky




Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:51 pm

Eu sunt curioasa totusi pentru ca Gabriela a spus ca maine va fi o zi mare, sa urmarim emisiunea! Acum va las, va pup pe toti, am sa revin maine, am musfiri. Felicitari pentru forum, sper sa nu inceapa si aici injuraturi si alte mizerii.
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:54 pm

Pe Razvan l-am vazut si eu odata cand facea unele lucruri cu mana in timp ce vorbea cu Monica .... Twisted Evil .... SE SCARPINA LA OO lol!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 8:57 pm

viky a scris:
Eu sunt curioasa totusi pentru ca Gabriela a spus ca maine va fi o zi mare, sa urmarim emisiunea! Acum va las, va pup pe toti, am sa revin maine, am musfiri. Felicitari pentru forum, sper sa nu inceapa si aici injuraturi si alte mizerii.

Cine va injura va fi banat de catre mine nu se accepta injuraturi si te pupik si eu distractzie plakuta
Sus In jos
yumy




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 9:16 pm

hi Smile am venit si p'aici.. Very Happy
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 9:18 pm

:d bine ai venit si sper sa-ti faci remarcata prezenta cat mai des pe aici si sa nu incalci regulametul Smile

L.E. ai dreptate in priviinta afirmatiei din partea cealalta Smile
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 9:47 pm

viky a scris:
stie cineva ceva- pe celalalt forum a scris cineva ca Maria este la spital, a fost dusa pe targa, si dupa aceea nu a mai raspuns la mesaje. Stie cineva ceva despre asta?

a revenit cu un update

"care faza nu a fost asa tu nu ai vazut inseamna emisiunea maria spus clar a venit salvarea a luat-o cu targa si a dus-o la spital si a mai spus ca din cauza acrei,aceasta neavand replica a crezut ca o ataca din nou ia spus ranjind ca muta la....ca de ce si-a luat tigarile cu ea si 2 de ce nu a fost de acord sa-i spuna matracucele lui razvan daca ia fost atat de rau.dna maria ia spus ca tigarile le-a luat ptr ca fiecare are goangele lui si doi a vrut ea sa fie cea care trebuia sa-i spuna lui razvan nu altcineva si sa infloreasca cine stie ce ca de aceea este mama lui si este corect.se pare ca femeia a avut ceva cu inima acum de ce o fi luat tigarile chiar numai ea stie. "

Eu unul chiar nu am auzit-o in nici o emisiune spunad pe Maria ca a luat-o ambulantza cum zice el,voi ati auzit asha ceva ??
Sus In jos
tynaro

tynaro


Numarul mesajelor : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 9:59 pm

offf, nu m-am uitat si eu 2 zile si s-au dat toate peste cap. Cred ca intre Cristi si Roxana nu mai e mare lucru afara. Ca atunci cand a fost intrebat cristi de ea, a zis ca tin legatura, vorbesc si chiar s-au si intalnit o data....pai daca sunt un cuplu, stau toata ziua impreuna, nu?

Ma asteptam sa nu se continue relatia... No
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:05 pm

era de asteptat mai ales dupa ce cred ca cristi a aflat despre mesajele care le avea in pagina ei de hi5 ,mey in ultimile 2 zile nu ai ratat mult in emisiunea de ieri pe care nici eu nu am vazut-o a recunoscut monica adevarul si i-a facut o declaratie lui george si azi discutzia s-a axat pe barfele celor 3 la adresa Lilianei
Sus In jos
noemi_m




Numarul mesajelor : 11
Varsta : 40
Localisation : Dr.Tr.Severin
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:23 pm

Buna!Sper sa ma primiti cu drag in forumul vostru!Urmaresc si eu emisiunea si as vrea sa pot comenta alaturi de vo.Va pup!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:26 pm

Buna si eu te pupik si bine ai venit flower
Sus In jos
noemi_m




Numarul mesajelor : 11
Varsta : 40
Localisation : Dr.Tr.Severin
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:30 pm

Imi pare rau ca tre sa plec!Discutam!Noapte buna tuturor!
Sus In jos
liliana




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:32 pm

lacrima este cea mai frumoasa fata din casa.Hai lacrima!
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:34 pm

liliana a scris:
lacrima este cea mai frumoasa fata din casa.Hai lacrima!
si mie imi plac la nebunie grimasele pe care le face atunci cand nu-i convine ceva Smile Twisted Evil
Sus In jos
davidutza_o6




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 10:44 pm

cam putina agitatie aici... o sa revin cand se incing spiritele
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 2 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Arhiva :: Arhiva subiecte inchise si vechi-
Mergi direct la: