Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+40
ornelika
aleksa
camica
camyp
roxana_g
dusegabi
Laura
sorinella
suzana
Adelia
Admin
sandrina
duduta
madalina4life
pinky07
Fulga
jammy
ranuna
magdalena
elena15
nada2003
Scarlett
sorinp
ely
fantoma13
vasko_ro
buba
DATY
davidutza_o6
liliana
noemi_m
yumy
viky
tynaro
julya_g
princess_i
andrra
ciuci
love4u
Danny
44 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 9:39 am

Daty nu stiu ce sa zic....pana la urma nu poate fi induplecat cristi sa se insoare cu lacrima..daca era pana acum facea un cuplu cu ea....s-ar baga poate la un fel de parteneriat sa castige permiul...dar nu cred ca din partea lui cristi mai exista ceva..se vedea...asa k degeaba o are lacrima pe georgette...
Sus In jos
sorinp

sorinp


Numarul mesajelor : 77
Varsta : 38
Localisation : iasi
Data de inscriere : 25/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 9:40 am

EU CRED CA ACEL PLAN A EXISTAT DN TOTDEAUNA INSA CEI DE LA KANAL D CA SA ISI RECUPEREZE CREDIBILITATEA L AU SCOS SI PE CRISTI IAR ACUM CA SA VEZI DATORITA REGULILOR CONCURSULUI SI PENTRU CA LACRAMIOARA A IESIT NORA SAPT A INTRAT CRISTI INAPOI IN CASA.
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 9:42 am

sandrina depinde ce asteptari ai........ca sa nu fi dezamagita..Smile
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 9:44 am

e clar ca acest plan a existat intotdeauna de la inceputul castingului..numai ca lili a inceput sa le dea planurile peste cap.....
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 9:49 am

pentru sorinp:

te rog sa scrii cu caractere mici...toti vedem sa citim ce ne scrii, in plus da mult mai bine pe ecran...si chiar deranjeaza literele mari...cand e o noutate poti folosi literele mari dar cand postezi obisnuit te rog sa folosesti caracterele mici
Sus In jos
sorinp

sorinp


Numarul mesajelor : 77
Varsta : 38
Localisation : iasi
Data de inscriere : 25/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 9:52 am

cum le da planurile peste cap liliana. mie mi se pare cam fara caracter ca sa nu spun altfel . . .
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 9:54 am

da le cam abate de la drum pe fete...si nu este perceputa nici de public chiar asa de bine, tocmai poate ca se cearta cu ele..dar si bine le face!!
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 9:57 am

DATY a scris:
Salutare şi o zi buna forumiştilor! În week-end am lipsit, am văzut emisiunea, sunt dezamăgită! Cred că cei de la Kanal D au băgat de seamă că nici un cuplu nu dă semne că ar vrea să se căsătorească şi au trecut la varianta de rezervă pe care au avut-o de la început: Lacrima şi Cristi, ea vrea să fie cu C şi chiar să se căsătorească, imagine şi-a făcut No , trebuie să câştige şi premiul că doar este cea mai tare confused , o are de partea ei pe Georgeta şi ambele vor reuşii să îl facă pe Cristi să spuna DA Exclamation Question . Voturile noastre nu vor conta decât dacă vor fi la vedere şi vizate de cineva neutru. Restul sunt doar figuranţi Embarassed Există vreo şansă să le stricăm Planurile Question Danny te rog să ne faci şi nouă care nu avem tv. un rezumat al emisiunii de la 13,30. Pupici : I love you

ma uit si o sa fac eu un rezumat daca danny nu poate...si daca jeorjet ar face lucrul asta..e fara doar si poate ..o scorpie si mi-as schimba parearea sa zic, bunicica..pana acum ea a afirmat ca are incredere in cristi si nu se va impaca cu lacrima
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 9:58 am

pai liniana s-a exprimat si ea o parere democratica..k toate in emisune....si chiar daca aceasta era mai mult de partea dnei maria....cele trei "tate" cu miahela in frunte au sarit pe ea....deci e nedrept..ar fi trebuit s-o lase in pace nu s-o faca in toate felurile..k de ele...nimeni nu s-a luat din categoria fetelor.....
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 10:00 am

pai ciuci..nici nu stii ce hoata e jorjette......nici nu stii....asa ca vei vedea o schimbare spectaculoasa.....la ea..de comportament..nu o sa mai fac aceeiasi greseala ca data trecuta...k a vazut ....ca era la un pas sa piarda tot...
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 10:01 am

atat au reusit si ele,,,sa stea unite, sa le dea o lectie mamelor care trebuiau sa le invete, sa le dea sfaturi, sa le fie un exemplu...dar au gresit cu totii..si s-a vzut ca Soacra e soacra "poama acra"...si acum spre sfarsit au dat cu bata in balta...si au inceput sa se certe...
rusine lor...la toate

au demonstrat inca o data ca sunt tate...
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 10:07 am

eu cred ca acolo in casa nu exista prietenie...sau amicitie intre fete..exista totul cu un scop....est eo mascarada pe fata.....toate sunt perosnalitati diferite dupa cum am observat si nu au cum sa se inteleaga bine...
Sus In jos
DATY




Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 10:25 am

Am uitat să adaug că una din surprizele organizatorilor va fi să mute băieţi cu fetele şi mamele în casa băieţilor şi să vedem până unde vor merge. Cred că pe cei mai tineri îi cam îngrozeşte ideea căsătoriei chiar de ar fi şi numai pentru premiu. Săptămâna asta este determinantă în soarta concursului şi vor ieşi la iveală şi mai multe mizerii şi micimea caracterului unora. Noi rămânem aceiaşi observatori imparţiali şi suntem cu ochii pe ei chiar dacă de multe ori nu prea merită să ne obosim.... dar oricum trebuie să vedem şi finalul flower
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 10:34 am

pai eram sigura ca ii va muta pe toti la un loc....mi-ar fi placut sa le lase pe mame in casa fetelor si pe fete sa le mute cu baietii...atunci e atunci...Very Happy
Sus In jos
ramonik_
Vizitator




Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 10:39 am

1.danny...ai spus intr-un mesaj anterior si cred ca multi sunt de acord cu tine ca dragos e numai dupa premiu.......pai daca sunteti constienti de asta de ce spuneti ca lacrima e parsiva?? lacrima a fost aleasa de dragos.....el a fost cel parsiv care si-a aels"arma de lupta"....nu l-a ales lacrima pe dragos....

2.nu cred ca lacrima le "monteaza"pe fete impotriva mariei......sa zicem prin absurd ca o poate manuipula pe mihaela, dar pe monica?eu cred ca monica e destul de matura sa ia decizii singura....iar daca fetele sunt impotriva mariei eu cred ca au motivele lor....noi vedem la tv materiale de 1 ora...ei stau in casa impreuna 24ore pe zi...si cred ca in ora aia care e in direct o persoana se poate preface ca e nevinovata f bine (maria)....poate daca am fi putut sa vedem live pe net si in timpul zilei poate vedeam si noi rautatile mariei caci nu te poti preface la infinit....dar o ora pe zi poti juca putin teatru....

3.se tot spune ca lacrima e fara bun simt si e cuzata ca mereu se cearta cu maria.....pai sa vad eu un om care nu are momente cand e necioplit sau nesuferit.....toti suntem asa!!!mai ales cand dai ochii zilnic (sau mai mult, sa convietuesti in aceasi casa)cu o persoana care nu o agreezi nu cred ca se poate abtine cineva la infinit sa nu iasa conflicte...de ce e lacrima falsa? ca se comporta ca un om normal cu bune cu rele, cu nervi cu certuri cu momente frumoase? TOTI suntem asa....le avem pe toate


4.liliana....hmmm....mult mai perversa si mai sireata ca lacrima........eu sunt sigura ca ceea ce spune despre maria si razva, ca ii apreciaza, nu e adevarat .....si donsoara liliana vrea castigul ....cu siguranta....sa presupunem ca maine e finalul si gabriela ii zice daca vrea sa se casatoreasca cu razvan ca sa ia premiul si ea accepta.....atunci ce mai ziceti? sta in casa de o saptamana si deja are sentimente incat e potrivita o nunta????????

5.cristi nu mai e cu roxana....a tinut-o doar pt concurs.....chiar el a spus ca mai tin legatura prin telefon si se vad din cand in cand....asta nu inseamna o relatie...

6.bunica e mai sireata ca toate.....cerseste tututror ramanerea ei in casa...si mie nu imi place asta....ca daca ar cersi altcineva ramanerea in casa ar fi fost acuzata de mult....

7.maria e o ciudata....o vezi prin gradina ca vb cu fiusu (ma omoara dialogurile lor......poate asa or fi ei obisnuiti sa vb in discursuri care mai de care mai elevate.... .discursurile lor par a fi putin fortate, false...) despre lacrima sau despre oricine altcineva iar apoi in casa le spune ca ea nu are nimic cu nimeni !!
apropo....pana nu demult maria sustinea sus si tare ca "eu nu am nimic cu lacrima" iar vineri sau nu stiu cand i-a spus"stii bine ca eu nu te sufar"...nu e falsa maria??
iar faptul ca o accepta pe liliana desi nu se potriveste tiparului de nora perfecta pe ea.....e cea mai crunta dovada de falsitate a mariei.....daca se casatoresc razvan si liliana as vrea so vad pe liliana dupa cativa ani...in ce stare e psihicul ei:Smile) dar poate o imbraca razvanel in bani si o face fericita chiar daca coada mariei va fi bagata mereu intre ei...

8.de la bun inceput mi-am dorit ca lacrima si cristi sa se impace...nu au facuto si nici nu cred ca o vor face....cred ca lacrima va merge pana la final cu dragos....
si lacrima (cred eu) ca este singura care pe locul 1 la motivele participariii a fost recucerirea lui cristi...nu cred ca si-a dorit partea materiala a concursului....daca se impacau pe la inceputul concursului si erau eliminati pe parcurs cred ca nu avea nici cel mai mic regret ca nu a castigat premiul

nu vreau sa va plictisesc...asa ca inchei aici ...desi as mai avea o groaza de spus flower


Ultima editare efectuata de catre in Lun Mai 28, 2007 11:24 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ramonik_
Vizitator




Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 10:59 am

Laughing am uitat ceva:
toti de acolo sunt falsi....asa ca ...macar sa castige cel/cea care si-a jucat mai bine cartea si rolul...

daca nu v-ati prins o sustin pe LACRIMA !!!
lol!
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:02 am

am observat ca esti pro lacrima..este parerea ta si ti-o respectam chiar daca unii nu sunt de acord cu tn..Wink lol! geek
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:12 am

da pana la urma de ce o sustii atat de tare pe lacrima?sunt curioasa...
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:14 am

daca acest formum s-a creat cu o singura coloare ...sper ca asa cum ne respectam pe noi...respectam si culorile..unele sunt prea tipatoare...va rog frumos study
Sus In jos
ramonik_
Vizitator




Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:17 am

ciuci a scris:
daca acest formum s-a creat cu o singura coloare ...sper ca asa cum ne respectam pe noi...respectam si culorile..unele sunt prea tipatoare...va rog frumos study

da....acum inteleg de ce s-a transformat mesajul meu...pe langa faptul ca nu mai e albastru sunt si ideile amestecate.....

Sad
atunci de ce exista optiunea de a scrie colorat?
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:22 am

scuze daca s-a amestecat cred ultima parte...obtiunea de culoare este activa..dar nu trebuie s-o si folosesti..cand totul e in negru si acest galben...culori care sunt foarte bune la ochi...vii tu de exemplu si ne bagi un albastru de eu una imi e fff greu sa citesc...

nu am venit aici sa coloram ci sa ne scriem parerile..astea sunt importante si trebuie respectate...nu cat de colorat e site-ul

sper ca ne-am inteles civilizat I love you bounce
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:27 am

e lasa..ramonik...ca e mult mai tare forul asta decat celalat..culorile nu conteaza..conteaza sa discutam civilizat si vb ca intre prieteni....ciuci are dreptate..Smile cherry
Sus In jos
ramonik_
Vizitator




Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:27 am

ciuci a scris:
scuze daca s-a amestecat cred ultima parte...obtiunea de culoare este activa..dar nu trebuie s-o si folosesti..cand totul e in negru si acest galben...culori care sunt foarte bune la ochi...vii tu de exemplu si ne bagi un albastru de eu una imi e fff greu sa citesc...

nu am venit aici sa coloram ci sa ne scriem parerile..astea sunt importante si trebuie respectate...nu cat de colorat e site-ul

sper ca ne-am inteles civilizat I love you bounce

normal ca ne-am intels civilizat!Smile
ideea e ca eu sunt destul de noua pe forum....am postat doar de vreo 2-3 ori...si asa mi-a venit mie sa probez chestia aia cu culori...de fapt asa sunt eu de obicei.....imi cam bag nasucu peste tot sa vad cum functioneaza......fi sigur/a ca nu o sa mai scriu colorat.....a fost doar o proba

I love you
Sus In jos
ciuci

ciuci


Numarul mesajelor : 220
Varsta : 42
Localisation : brasov
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:30 am

nu e nici o problema..pentru intrebari iti stam oricand la dispozitie..

ce credeti ca s-a mai intamplat week-end-ul asta la ei in casa?mai ales ca au stat cu totii atatea zile, probabil daca nu mai este nicio cearta ne vor da multe materiale..
Sus In jos
madalina4life




Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 11:34 am

ciuci yo zic...k lacrima s-a dus repede si s-a plans la jeorjete..k ce nedreptatita e ea..si ce face liliana si dna maria...impotriva ei....plus k dna maria cred ca va vorbi cu jeorjette,dar va sta reticenta.....si..om trai si om vedea..Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 21 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 21 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Arhiva :: Arhiva subiecte inchise si vechi-
Mergi direct la: