Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+40
ornelika
aleksa
camica
camyp
roxana_g
dusegabi
Laura
sorinella
suzana
Adelia
Admin
sandrina
duduta
madalina4life
pinky07
Fulga
jammy
ranuna
magdalena
elena15
nada2003
Scarlett
sorinp
ely
fantoma13
vasko_ro
buba
DATY
davidutza_o6
liliana
noemi_m
yumy
viky
tynaro
julya_g
princess_i
andrra
ciuci
love4u
Danny
44 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul
AutorMesaj
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:10 pm

Shaky a scris:

pai parca a spus ca i`a zis ca sa o faca sa se sima mai bine..oricum nu cred ca se ashtepta cineva la o posibila casatorie..nici macar cei doi Wink)



ar fi putut gasi o consolare care sa nu-i dea iluzii, a luat-o gurita pe dinainte, Roxana inca n-a coborat de pe norisorul trandafiriu, ea inca "are incredere in Cristi" God!!!!
Sus In jos
buba




Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 25/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:10 pm

Shaky a scris:
le respectam..dar nu trebuie neaparat sa le si aprobam
corect!
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:11 pm

da..avea increde in cristi inainte de emisiunea de ieir seara..dupa care a afirmat ca shi ea crede ca cei doi se vor impaca Smile) eu asha am inteles..poate nu am fos atenta
Sus In jos
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:11 pm

@sandrina

oricum nici roxana nu era usha de biserica Smile
Sus In jos
http://norapentrumama.forumonline.biz
buba




Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 25/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:12 pm

oare de ce Jorjet, nu i-a urat azi,in direct la emisiune "la multi ani",Roxanei???
daca tot a indragit-o atat de mult...?!
Sus In jos
Laura




Numarul mesajelor : 63
Localisation : Tulcea
Data de inscriere : 24/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:14 pm

numai ca ne ingretosau cu siropelul lor...nu-mi amintesc eu sau jorjet spunA CA ROXI SI CRISTI ERAU CUPLUL CEL MAI INDRAGOSTIT DIN CASA? SI ACUM NU CA NU SE POTRIVESC...BLA BLA ...
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:14 pm

Shaky a scris:
da..avea increde in cristi inainte de emisiunea de ieir seara..dupa care a afirmat ca shi ea crede ca cei doi se vor impaca Smile) eu asha am inteles..poate nu am fos atenta
la inceput dar ,dar pe urma a fost si materialul cu cristi cand a zis ca totul s-a terminat si a lasat-o mai moale Smile)
Sus In jos
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:14 pm

Admin a scris:
@sandrina

oricum nici roxana nu era usha de biserica Smile

probabil ca nu, dar gafa G ramane...
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:14 pm

Admin a scris:
@sandrina

oricum nici roxana nu era usha de biserica Smile

cu sigurantza nu...si dak tot era asha indragostit de cristi..si am rog..shi cristi de ya (chipurile) de ce nu si`au continuat rel afara?:-??
Sus In jos
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:15 pm

Admin a scris:
@sandrina

oricum nici roxana nu era usha de biserica Smile
mai ales ca tocmai ea plangea cu siroaie de lacramioare de mila bietului copil
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:19 pm

oricum de acuma discutziile se vor purta pe 2 tabere jorjet cu cele 3 si ionut cu cristi,liliana,razvan, cu maria care vor fi sprjiniti si de dragos si elana dar nu se vor implik foarte mult in discutzii,toate oalele se vor sparge in capul lilianei,razvan si maria
Sus In jos
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:22 pm

poate aerul de mare(croaziera pe Mediterana?) le mai aeriseste creierele, sper sa nu asistam la un show erotic L+C, sigur vor avea o idila emotionanta, menita sa le aduca iarasi simpatia
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:23 pm

yep poate ?i intrecem pe italieni Smile) la scene fierbinti


Ultima editare efectuata de catre in Mar Mai 29, 2007 3:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:23 pm

stie cineva dak se poate vota prin sms din orice retea?
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:24 pm

sandrina a scris:
poate aerul de mare(croaziera pe Mediterana?) le mai aeriseste creierele, sper sa nu asistam la un show erotic L+C, sigur vor avea o idila emotionanta, menita sa le aduca iarasi simpatia

bvo lor Wink) macar de ar avea si lili o idila cu razvan..ca s`o tina ocupata Razz
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:26 pm

eu unul nu stiu ca au astia de la kanal D de a nu ne elucida cu regulametul si alte chestii iesite din vedere ,oricum stiu ca nu poti vota de pe rdsd
Sus In jos
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:26 pm

bravo lor? Smile da kiar merita, au stat despartiti un an jumate si de trei luni se neaga unul pe altul....si....brusc!!! sa vezi revelatie: se iubesc...trebuia sa vina la tv sa-si dea seama de asta? si am auzit ca si pamantul e aproape rotund, unde mai pui ca se-nvarte pe dupa soare
Sus In jos
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:27 pm

Danny a scris:
eu unul nu stiu ca au astia de la kanal D de a nu ne elucida cu regulametul si alte chestii iesite din vedere ,oricum stiu ca nu poti vota de pe rdsd

de pe zapp se poate? nu de alta, dar mi-au taiat telefonul fix pt neplata:)
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:28 pm

eu am inteles ca ultima relatie au avut-o in decembrie nu chiar acuma un an si ceva Smile

L.E. nu stiu incearca si tu Smile) eu nu am zapp,doar vodafone si orange
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:30 pm

sandrina a scris:
bravo lor? Smile da kiar merita, au stat despartiti un an jumate si de trei luni se neaga unul pe altul....si....brusc!!! sa vezi revelatie: se iubesc...trebuia sa vina la tv sa-si dea seama de asta? si am auzit ca si pamantul e aproape rotund, unde mai pui ca se-nvarte pe dupa soare

nu e vina lor ca au fost acceptati in concurs Wink) se putea prezenta oricine cu orice poveste..k vad k nu prea sunt reguli bine stabilite sau restrictii
Sus In jos
buba




Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 25/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:30 pm

ea a stiut de la bun inceput ce simte pt Cristi!
nu stiu de ce a trebuit tot circul asta,ca pana la urma era previzibil ca va ramane cu Cristi.
teatru ieftin si de proasta calitate jocolor
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:32 pm

Danny a scris:
eu am inteles ca ultima relatie au avut-o in decembrie nu chiar acuma un an si ceva Smile

L.E. nu stiu incearca si tu Smile) eu nu am zapp,doar vodafone si orange


http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do;jsessionid=aMqqbedqvf4d?ownerId=24864053&artistType=

lacrima are un comment postat mai jos..de prin februarie Wink) dci e posibil sa fi fost ceva intre ei doi mai dvrm de decembrie Razz
Sus In jos
sandrina




Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 26/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:32 pm

nu e vina lor, cred ca a fost kiar un atu, dar nu poti spune ca ti-ai dat seama peste noapte ca iubesti... iar Cristi...care vb cum vb despre ea, s-a induiosat dintr-o data...tztztztz pot sa mai fac niste crize de rautate?Smile
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:35 pm

buba a scris:
ea a stiut de la bun inceput ce simte pt Cristi!
nu stiu de ce a trebuit tot circul asta,ca pana la urma era previzibil ca va ramane cu Cristi.
teatru ieftin si de proasta calitate jocolor

eu cred ca ea a venit la concurs ca sa`l recashtige pe cristi pt k ink il iubeshte..cum a vazut k "nu prea o mai baga in seama" nu a vrut sa para o disperata shi de aceea shi`a negat sentimentele..e vba shi de orgoliul..nu mai era vb de un cerc restrans de prieteni, ci de tzara intreaga si poate nu vroia sa para moarta dupa "iubitu` lu` mama" de aia probabil shi "teatrul asta"

L.E.
sandrina a scris:
nu e vina lor, cred ca a fost kiar un atu, dar nu poti spune ca ti-ai dat seama peste noapte ca iubesti... iar Cristi...care vb cum vb despre ea, s-a induiosat dintr-o data...tztztztz pot sa mai fac niste crize de rautate?Smile

normal ca nu shi`a dat seama peste noapte..il iubea de la inceput..iar cristi..k orice barbat..a facut pe indiferentul si pe inabordabilul ca sa`shi apere titlul de macho man Wink)
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:40 pm

@Shaky ai dreptate in ceea ce spui dar ea a gresit ca nu axata doar sa-l cucereasca pe Cristi si a incercat sa ne pacaleasca pe toti ce mult il iubeste ea pe dragos
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 38 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 38 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 38 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Arhiva :: Arhiva subiecte inchise si vechi-
Mergi direct la: