Discutii generale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Discutii generale

An forum for all my friends
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nora pentru mama

In jos 
+40
ornelika
aleksa
camica
camyp
roxana_g
dusegabi
Laura
sorinella
suzana
Adelia
Admin
sandrina
duduta
madalina4life
pinky07
Fulga
jammy
ranuna
magdalena
elena15
nada2003
Scarlett
sorinp
ely
fantoma13
vasko_ro
buba
DATY
davidutza_o6
liliana
noemi_m
yumy
viky
tynaro
julya_g
princess_i
andrra
ciuci
love4u
Danny
44 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul
AutorMesaj
buba




Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 25/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:41 pm

eu ma voi retrage pana diseara....!
va urez conversatii placute...! Very Happy
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:42 pm

pa pa buba ne mai auzim Smile
Sus In jos
andrra

andrra


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:43 pm

Emisiunea de azi parca a fost un circ...nu mi-a placut si incep din ce in ce mai mult sa n-o mai suport pe Lacramioara.Il acuza mereu pe Razvan ca minte...dar ea ce a facut cu Dragos atata timp???zicea ca tine la el,ca n-o sa-l raneasca,ca nu merita sa fie ranit si acu...s-a hotarat sa "se impace cu SINE" Evil or Very Mad
Sus In jos
dulcyka_90

dulcyka_90


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:44 pm

deja m-am convind:Lacrima se impaca cu Cristi! de azi iarasi o va vota lumea, doar nu a plans fata degeaba, a venit si madam georgeta sa o apere.DE cand a venit doamna georgeta toti au prins glas pana si bunica.Daca pna ieri lumea a votat-o pe liliana, de azi coada o sa fie la lacrima.Pana si despartirea de dragos a fost o strategie.Cand a vazut ca i-au scazut voturile, a scapat de el.
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:45 pm

Danny a scris:
@Shaky ai dreptate in ceea ce spui dar ea a gresit ca nu axata doar sa-l cucereasca pe Cristi si a incercat sa ne pacaleasca pe toti ce mult il iubeste ea pe dragos


eu cred ca voia sa se pacaleasca shi pe ya k ii place de dragosh..k de iubit e prea mult spus..nu ai cum s aiubeshti un m intr`o luna..shi nici nu shtiu sa fi afirnmat vreodata k il iubeshte :-?? a fost pt dragosh un fel de roxana pentru cristi Wink)
sau o alta varianta ar fi k a incercat sa`l faca gelos pe cristi
imi pare rau de dragosh..dar nu prea mult Wink) k`shi km merita soarta si sincer nu cred ca era kiar atat de indragostit de lacrima cum a aratat la sf relatiei..dupa razboi multi viteji se arata...asha shi el..dupa ce sunt dati papucii,..multi se victimizeaza
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:46 pm

eu cred ca tocmai aceasta despartire ?i va scade de voturi dulcicko

L.E.shaky si aici sunt de acord cu tine adik eu cred ca dragos s-a bagat cu lacrima doar pentru premiu ca nu asha reactiona un baiat care era cu adevarat indragostit ,sau ma insel eu si dragos are o rabdare nemaivazuta si intelegere


Ultima editare efectuata de catre in Mar Mai 29, 2007 3:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:55 pm

Danny a scris:
shaky si aici sunt de acord cu tine adik eu cred ca dragos s-a bagat cu lacrima doar pentru premiu ca nu asha reactiona un baiat care era cu adevarat indragostit ,sau ma insel eu si dragos are o rabdare nemaivazuta si intelegere

sunt aproape sigura de asta..imediat ce a afirmat ca vrea sa cashtige concursul se combina ku lacrima si nush dak iti aduci aminte dar mai demult, knd era diana in casa, shi erau toate fetele in kmera unde le povestea k s`a desp de dragosh, si ca el crede k poate avea orice fata k toate il plac..at lacrima a intrebat`o pe diana dak "vrea sa`i faca cva?" mai departe nu a mai fost difuzat materialul..dci cred k de la bun inceput lacrima a spus ce avea de gand sa faca..indirect Wink)
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 3:57 pm

Yep imi aduk aminte dar atunci era un pik indecis ca nu stia cu cine continua ,adik se gandea si la monica ca relatia ei cu bris desi era in casa nu prea stralucea dar de ce sa alegi lokul 2 din preferintele publicului cand poti alege lokul 1 : ??
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:01 pm

Danny a scris:
Yep imi aduk aminte dar atunci era un pik indecis ca nu stia cu cine continua ,adik se gandea si la monica ca relatia ei cu bris desi era in casa nu prea stralucea dar de ce sa alegi lokul 2 din preferintele publicului cand poti alege lokul 1 : ??

exact Wink dci nu cred ca are rost sa fie atat de compatimit..sincer..shi in plus a fost "victima" lacramioarei pentru k era un tip prea superficial shi foarte plin d el..pacat de doamna elena..ya e singura care nu shi`a dat seama..shi acum are de suferit
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:03 pm

yep ea avut cel mai mult de suferit mai ales ca i-a cantata in struna lacramiorei si chiar daca a avut de suferit cu materialul ala a atacat-o pe Maria ca asha a zis lacrima
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:06 pm

asta este...oricum nici unul dintre cei doi nu sunt ushi de biserica..si nu ar trebui sa fie condamnata numai lacrima pt despartirea dintre ei..amandoi au avut o contributie
sunt curioasa totushi dak lacrima nu ar fi facut pasul asta shi ar fi fost detronata de liliana..dragosh ce ar fi facut?:-?? s`ar fi desp de ya shi s`ar fi cuplat ku lili?:-??
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:09 pm

nu cred ca si-ar fi jucata cartea pana la final ,pe lacramioara el a pariat tot dar se pare ca a pierdut si era de asteptat eu unul i-am dat dreptate dopamnei Maria de la inceput cu planul Lacrima -Cristi,nu a fost chiar cum credea ea dar se ajunge la acelasi rezultat Smile)
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:12 pm

Ce faceti , la datorie?
Ce parere aveti de Mihaela , care dintr-o data a prins logoree , altadata mai avea putin si adormea in emis. ?? monkey
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:13 pm

de`aia si spun ca totul este regizat Wink) daca erau nishte reguli stabilite de la bun inceput era corect...dar asha se nasc reguli peste noapte!hai sa mai bagam o fata..apoi hai shi un baiat...la ce rost dak au fost deja in casa?!?cat se putea skimb un om intr`un timp atat de scurt
si nush dak a fost un plan...c doar un tzel..cel putin pt lacriam..scopul ei a fost sa recucereasca p cristi..shi macar sa se impace k sa merite efortul Wink)
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:14 pm

buna dudutza nu stii ca pisicutza blanda zgarie rau Smile)
Sus In jos
Shaky




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 28/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:15 pm

duduta a scris:
Ce faceti , la datorie?
Ce parere aveti de Mihaela , care dintr-o data a prins logoree , altadata mai avea putin si adormea in emis. ?? monkey


era timpul sa spuna shi ea cva Wink)
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:16 pm

pacat ca a luat-o pe aratura Smile ,si ea la fel ca lacrima nu suporta ca cineva sa aiva o parere rea despre ea ,credea ca ne impresioneaza daca plange Smile)
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:16 pm

@Danny
cred ca telesp. de azi a avut dreptate ca a devenit catelul Lacr. acum daca nu-l mai are pe Dragos,catel, trebuie sa aibe unul.



L.E. Mi-as dori ca Jorjet s-o aiba nora pe lacr. ar avea ceea ce merita.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:18 pm

yep ,pay imediat dupa ce a iesit Diana Lacramioara a atras-o sub aripa ei

L.E.
duduta a scris:
Mi-as dori ca Jorjet s-o aiba nora pe lacr. ar avea ceea ce merita.


Se merita una pe alta Smile))
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:20 pm

M-a tot framantat , unde avea loc discutia dintre Cristi si Lacr. in dulap? Razz
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:21 pm

Nu mei era in vestiar unde cred ca ei ziceau ca nu-i aude nimeni
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:22 pm

Si din aceeasi discutie L+C am inteles ca pana la urma Cristi va ceda .....
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:23 pm

el a afirmat ca nu dar eu-s sigur ca va ceda
Sus In jos
duduta

duduta


Numarul mesajelor : 186
Varsta : 63
Localisation : DTS
Data de inscriere : 27/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:25 pm

@Danny
OK , in vestiar , dar eu am vazut o usa de dulap, si pe sub usa erau picioarele lui Cristi iar pe usa erau atarnate niste halate, si Lacr. cred ca era in dulap Smile Smile Smile


L.E. La inceput asa am crezut si eu ca nu va ceda, era prea categoric dar acum nu mai cred acelasi lucru.
Sus In jos
Danny




Numarul mesajelor : 773
Varsta : 40
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 23/05/2007

Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 4:26 pm

pay mey in vestiare de obicei sunt dulape in care se pun de obicei haine Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nora pentru mama - Pagina 39 Empty
MesajSubiect: Re: Nora pentru mama   Nora pentru mama - Pagina 39 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nora pentru mama
Sus 
Pagina 39 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nora pentru mama
» Topic informativ pentru incepatori
» dedicatie cu dragoste pentru elefanti de toate culorile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii generale :: Arhiva :: Arhiva subiecte inchise si vechi-
Mergi direct la: